Jsem tvoje Lilith - PŘEDOBJEDNÁVKA

JSEM TVOJE LILITH

kniha o zrození nové ženy, nového muže a nového partnerství

Mimo 2. dílu knihy Známe se celé věky pracuji také na knize Jsem tvoje Lilith a je to nádherná práce, která povede do stejných hloubek vaší duše jako Známe se celé věky. Povede ale po jiných cestách. Bude o VÁS. O všech vašich niterných úzkostech, strachu, blocích a tušení velkých souvislostí, které se týkají vaší nejniternější esence. A také o vašem největším potenciálu, který je připraven se probudit.

Konečně! Řeknete si. Konečně někdo pojmenoval, kdo jsem, co chci, po čem toužím, čeho se bojím a odpověděl mi na všechna moje niterená proč a ukázal mi, odkud tato nastavení plynou, jaké mají kořeny a jak s nimi pracovat!

Tato kniha vás propojí s tím nejhlubším jádrem vaší duše a vy budete mít pocit, že konečně rozumíte svému životu a cestám, po kterých se dosud ubíral a také samy i sami sobě, bez ohledu na to, zda jste žena či muž. A hlavně zde najdete pochopení, po kterých cestách vaše duše potřebuje jít, aby mohla prosperovat a být naplněná a šťastná.

Knížka vám přinese také spoustu nových fascinujících informací na téma vztahů, které vaše poznání, které jste získali v knize Známe se celé věky, ještě prohloubí.

Knížka Jsem tvoje Lilith nepřímo navazuje na knihu Známe se celé věky.

0,00 Kč