Chcete podpořit moji práci?

Mystérium života není problém, který bychom se měli snažit vyřešit, ale realita, kterou bychom měli žít.

FRANK HERBERT

EXISTUJÍ 2 FORMY TÉTO PODPORY:

1. Částku dle vašeho uvážení můžete poukázat jako formu příspěvku na účet nakladatelství Infonika, které jsem založila pro vydávání svých knih:  115 - 6937810237 / 0100 a já vám vystavím fakturu.

Abych vám vyjádřila své poděkování, osobně a jmenovitě vám vyjádřím dík na svých stránkách, stejně jako ve svých knihách, které budou vycházet. (Dáte-li mi k tomu svůj souhlas. V opačném případě budu respektovat vaše přání.)

Dále ode mne dostanete 2 výtisky každé knihy, kterou kdy vydám jako dárek.Četli jste moji poslední knihu Známe se celé věky?

I vám změnila život?

A patříte mezi ty, kteří jste si zvolili hmotné bohatství jako svoji životní zkušenost a rádi podporujete projekty, které vás osloví?

Nebo patříte k těm, kteří rádi přispějí na něco, co je samotné oslovilo?

Pokud byste měli chuť podpořit tvorbu a vydávání dalších mých knih - od jejich grafického zpracování včetně tvorby obrázků a jejich tisku, budu velmi ráda.

Anebo vás může inspirovat vydání této knihy v dalších jazycích, aby mohla změnit život i dalším lidem po celém světě podobně jako vám.

Měli byste chuť se na některém z těchto projektů podílet?


Od částky 100.000 Kč vás budu informovat o vývoji a průběhu realizačního procesu, s tím, že budete uvedeni i v tiráži jako "Mecenáš projektu" (opět na základě vašeho souhlasu) a budete prezentováni spolu s knihou jako její finanční spolutvůrce.

Dále ode mne dostanete 10 výtisků od každé knihy, kterou kdy vydám jako dárek.Ať už bude částka, kterou se rozhodnete tento projekt podpořit, jakákoli, děkuji vám a vážím si vaší důvěry i potřeby podílet se na šíření nových informací do světa pro jeho posun.

DĚKUJI VÁM.

Vaše Andrea Homolová


Pro platby tuzemské:

Komerční banka               115 - 6937810237 / 0100


Pro platby zahraniční:

Komerční banka"Celý vesmír i náš svět je plný úžasných věcí a trpělivě čeká, až se naše smysly dostatečně zaostří, abychom je byli schopni vnímat."

EDEN PHILLPOTTS