Chcete podpořit moji práci?

Mystérium života není problém, který bychom se měli snažit vyřešit, ale realita, kterou bychom měli žít.

FRANK HERBERT

EXISTUJÍ 2 FORMY TÉTO PODPORY:

1. Částku dle vašeho uvážení můžete poukázat jako formu příspěvku na účet nakladatelství Infonika, které jsem založila pro vydávání svých knih:  115 - 6937810237 / 0100 a já vám vystavím fakturu.

Abych vám vyjádřila své poděkování, osobně a jmenovitě vám vyjádřím dík na svých stránkách, stejně jako ve svých knihách, které budou vycházet. (Dáte-li mi k tomu svůj souhlas. V opačném případě budu respektovat vaše přání.)

Od částky 10.000 Kč vám poskytnu jako poděkování (tj. zdarma) 2 čištění kvantovou metodou, kterou popisují reakce některých mých klientů zde.

Četli jste moji poslední knihu Známe se celé věky?

I vám změnila život?

A patříte mezi ty, kteří jste si zvolili hmotné bohatství jako svoji životní zkušenost a rádi podporujete projekty, které vás osloví?

Nebo patříte k těm, kteří rádi přispějí na něco, co je samotné oslovilo?


Připravuji vydání této knihy v dalších jazycích, aby mohla změnit život i dalším lidem po celém světě podobně jako vám.


Měli byste chuť se na tomto projektu podílet?

Náklady s tím spojené jsou totiž zásadní. Jen překlad knihy rozsahu knihy Známe se celé věky bude stát 450.000 Kč. K této částce je třeba přičíst korektury, grafické práce, tisk, reklamu a podobně.

Pokud tedy máte chuť tento mezinárodní projekt Známe se celé věky podpořit, uděláte mi radost! A jistě i těm tam Nahoře! :)Od částky 100.000 Kč vás budu informovat o vývoji a průběhu realizačního procesu, s tím, že budete uvedeni i v tiráži jako "Mecenáš projektu" (opět na základě vašeho souhlasu) a budete mít k dispozici 10 čištění jako dárek a poděkování a jednu kompletní hlubokou analýzu vašich programů, vaší osobnosti, potenciálu a darů, bloků, strachů i úzkostí a omezení, včetně odhalení vašeho poslání tady na Zemi. 10 čištění můžeme využít k odstranění vašich vrozených negativních programů a k aktivaci vašeho potenciálu. Součástí poděkování bude i pozvání na 3  semináře dle vaší volby.

2. Druhou formou je investice, a to v případě, že se rozhodnete uhradit veškeré náklady na vydání  knihy Známe se celé věky v jednom cizím jazyce. V tom případě mne prosím kontaktujte zde.Ať už bude částka, kterou se rozhodnete tento projekt podpořit, jakákoli, děkuji vám a vážím si vaší důvěry i potřeby podílet se na šíření nových informací do světa pro jeho posun.

DĚKUJI VÁM.

Vaše Andrea Homolová


Pro platby tuzemské:

Komerční banka               115 - 6937810237 / 0100


Pro platby zahraniční:

Komerční banka"Celý vesmír i náš svět je plný úžasných věcí a trpělivě čeká, až se naše smysly dostatečně zaostří, abychom je byli schopni vnímat."

EDEN PHILLPOTTS