Chcete se ke mně objednat?

"Všichni děláme chyby, procházíme těžkými časy a krizemi, a někdy i litujeme své minulosti. Nejste ale svými chybami a omyly, nejste žádnou ze svých krizí. Stojíte TADY a TEĎ se vší svou vnitřní sílou udělat první krok a změnit svou budoucnost."

STEVE MARABOLI


Těší mne vaše důvěra a ráda vám pomohu v tom, co řešíte nebo v tom, co vás trápí.

Hned pod tímto textem můžete vyplnit online formulář pro zaslání dat potřebných ke konzultaci.

Budeme se vaším tématem zabývat do hloubky a při tom překročíme hranici vašeho individuálního nastavení a souvislosti vašeho osobního tématu budeme hledat i ve vašem rodovém poli. Proto od vás potřebuji i data narození vašich rodičů a prarodičů.

Až odešlete tento formulář s daty, klikněte na nenápadný modrý obdélníček s nápisem "Objednejte se", a dostanete se na můj rezervační kalendář.

Vyberte si datum, které se vám hodí, a které je volné, a postupujte podle instrukcí v kalendáři.

Konzultace i práce se mnou probíhají na dálku nebo osobně, více informací o jejich průběhu najdete na konci této stránky.

"Změna je základním zákonem života. Ti, kteří zůstávají stále ve své minulosti, promeškají svoji budoucnost."

JOHN F. KENNEDY

Online formulář pro zaslání dat ke konzultaci


Poté, co jste vyplnili a odeslali formulář se všemi daty potřebnými ke konzultaci, zarezervujte si prosím datum a čas konzultace v mém rezervačním kalendáři kliknutím na tlačítko "Objednejte se".Každý z nás může onemocnět nebo se může stát, že potřebuje být v čase domluvené konzultace na jiném místě. Pokud tato situace nastane, prosím dejte mi vědět co nejdříve, abych mohla náš čas nabídnout někomu jinému, protože na konzultaci se mnou čeká mnoho lidí. Pokud zavoláte pár hodin předem, už to nestihnu. V takovém případě jsem proto nucena vám naúčtovat poplatek ve výši 100% ceny konzultace. Omluvy tedy příjímám nejpozději 24 hodin předem.

DĚKUJI VÁM!
JAK KONZULTACE PROBÍHAJÍ


  • Konzultace probíhají na dálku (telefonicky, zoom) i osobně. Účinnost práce na dálku je stejná jako v případě osobní konzultace.
  • První konzultace probíhá vždycky na dálku.
  • Osobní konzultace je nutná pouze v případě, pokud fyzicky pracuji na čakrách klienta nebo v případě dalších ošetření pomocí energetické medicíny.

"Proč poměřovat vlastní úspěch podle měřítek společnosti, když si můžete vytvořit svou vlastní definici úspěchu?"
                                                                                                                                                            ROBIN SHARMA