en-Jsme propojeni s celým vesmírem. Chcete vědecký důkaz?

25/11/2018

Další úžasný důkaz, že jsme více než jen samostatné bytosti na své cestě Vesmírem.

Přeložila jsem pro vás další nádherné video mého milovaného Nassima Harameina. Užijte si jeho sílu stejně jako si ji užívám opakovaně i já, když se na ně dívám:


PROPOJENÝ VESMÍR
Co kdybyste zjistili, že jste propojeni s každým člověkem na světě?
Jak by se tím proměnil váš život?
Co kdybyste uměli prohlédnout vzorce, které propojují veškerý Život na Zemi i ve Vesmíru? A uviděli tak krásu prostřednictvím nové vědy?
Co kdybyste uměli prohloubit své spojení... k přírodě... ke hvězdám... k druhým lidem...
Naučte se svět vnímat z jiné perspektivy...
Nassim Haramein: "Co mi dodává v mé práci sílu je proměna, kterou vidím u každého člověka, když si uvědomí, že je propojen naprosto se vším a že každý z nás ve Vesmíru hraje svoji nepostradatelnou roli."
VELKÉ OTÁZKY
HLEDÁNÍ ODPOVĚDÍ
Lidé žijí svůj život a většina z nich si neklade otázku, jak se sem dostali, jaký má život smysl, jak člověk ve svém těle uvádí do pohybu celé triliony atomů, aby jeho tělo dokonale fungovalo...
Často slyšíme koncept, že všechno je propojeno se vším a že všechno je jednota. Mnoho lidí vnímá, že je to pravda. Ale, jak a proč je to pravda???
Nassim Haramein "Část mé práce otvírá dveře k poznání, jak je všechno navzájem propojeno."
ÚŽASNÁ CESTA
Všechno, co zažíváme jako realitu, je ve skutečnosti utvářeno 99,99999% "prázdného" prostoru.
OBJEVOVÁNÍ NEVIDĚNÉHO
Takže možná, že namísto abychom se domnívali, že je to hmota, která definuje prostor, tak že je to prostor, který definuje hmotu.
Když se pozorně dívám na svět přírody, nalézám tuto vzájemnou propojenost všech věcí a zamýšlím nad tím, CO stojí za tímto dokonalým sebe-organizujícím se systémem.

OBJEVTE PROPOJENÝ VESMÍR...