Čakry - nové paradigma

NA TÉTO STRÁNCE STÁLE PRACUJI.

POKUD VÁS SEMINÁŘ ZAJÍMÁ, NAPIŠTE MI NA andrea@astronox.com nebo na jsem@andreahomolova.com a já vám dám vědět, až bude seminář připraven. 

TĚŠÍM SE NA VÁS! :)

"Srdeční čakra je přitom vlastně "nejdůležitější" čakrou ze všech, protože v nás spojuje pozemský a duchovní svět. Tyto dva světy se v této čakře doslova setkávají a komunikují spolu. Při svém vzniku se také jako jediná ze všech čaker spojuje nejdříve s pátou celestiální neboli nebeskou vrstvou aury, která nás spojuje s vyšší rovinou Bytí. Všechny ostatní vrstvy jednoduše přeskočí. To proto, aby nebylo přerušeno naše spojení s naším duchovním domovem. Je to naše spojení s Láskou, bez níž člověk chřadne a umírá."

ANDREA HOMOLOVÁ, z knihy ZNÁME SE CELÉ VĚKY

SEZNAMTE SE SE SVÝMI ČAKRAMI A NAUČTE SE S JEJICH POMOCÍ LEHCE NAVIGOVAT SVÝM ŽIVOTEM

Čakry jsou nesmírně složitým energetickým systémem, který se nejenže podílí na našem fyzickém zdraví, ale současně i podmiňuje naše zdraví emoční, stejně jako naši celkovou mentálně-duševní kondici.

Kromě toho jsou naše čakry i databází všech našich vzpomínek, včetně těch, které překračují hranice tohoto života!

Navíc v sobě na bezpečném místě ukrývají informace o našem největším potenciálu, o němž dosud nemáme ani potuchy, a který čeká, až vnitřně dozrajeme k jeho integraci.

Mimo to jsou čakry komplexním systémem nejen díky svým rozsáhlým funkcím, ale také pro svoji složitou strukturu a stavbu. Mají sedm vrstev a čím hlouběji se v nich spouštíte, tím složitější a hlubší témata se vám otvírají. Každá z vrstev se současně napojuje na jednu aurickou vrstvu, která je zodpovědná za veškerou naši energetickou komunikaci s celým okolním světem, ba dokonce i s vesmírem!

Teď už je vám jistě jasné, že s tak komplikovaným systémem je potřeba se učit pracovně krok za krokem a postupně se propracovávat ke složitějším a složitějším úkonům.


Čeká nás velké dobrodružství za hranicemi toho, co jste dosud s čakrami zažili.

Na dvoudenním růstovém semináři budeme pracovat se systémem základních 8 čaker,

včetně té méně známé, čakry nulté.

Na semináři vás čeká:

NÁPLŇ SEMINÁŘE ČAKRY - NOVÉ PARADIGMA

- diagnóza vašich čaker

- práce s každou čakrou na úrovni vědomí

- vyčištění prvních dvou až tří vrstev každé čakry

- reframing negativních, bolestných, omezujících a falešných vzorců každé čakry (přeprogramování stresových situací, nežádoucích stereotypů a vzorců chování, změna kontextu, přeformulování, reinterpretace na základě nového paradigmatu)

- vyčištění a uvolnění zablokované energie z přeprogramovaných vzorců

- rekapitulace u každé čakry - uvolnění vaší osobní energie z vámi vybraného zážitku v minulosti a její znovupřipojení k vašemu poli

- různá cvičení a techniky


INFO O SEMINÁŘI ČAKRY - NOVÉ PARADIGMA

TRVÁNÍ

2 dny

sobota 9:30 do 17:30

neděle: 9:30 do 15:00


CENA


MÍSTO

V ceně semináře je zahrnuta účast na semináři, skripta o xx stranách, nahrávka kurzu online s možností si kurz znovu kdykoli projít a věnovat se cvičením, připomenout si techniky a metody, které se na kurzu naučíme.

Objednejte se

Chcete-li se semináře Čakry - nové paradigma zúčastnit, pošlete mi tuto rezervaci. Protože můj web přišel právě na svět, ze začátku, než ho 100% dokončím a dám svým klientům vědět o jeho existenci, nebudu pro svoji velkou vytíženost vypisovat termíny jednotlivých seminářů, ale budu reagovat na vaši poptávku. Termín pro konkrétní seminář/-e tak v tomto začátku vypíši s ohledem na největší zájem o ně/-j. Až stihnu všechny technické a organizační kroky, začnu k jednotlivým seminářům vypisovat konkrétní termíny. Díky a těším se na vás! :)

Vyplňte všechny potřebné údaje a můj týmse vám ozve co nejdříve zpět.


Gratuluji vám k vašemu rozhodnutí učinit první krok k otevření vašich čaker a k pročištění záznamů v nich uložených!

Andrea H.