Konzultace

Co vám mohu během konzultace pomoci rozkrýt

Kdo jsem? - Poznej sám sebe

Můj potenciál a jeho bloky, moje matka, mé vnitřní dítě, mé poslání, mé vztahy...

Se všemi klienty, kteří ke mně přicházejí, se nejdříve setkáme při úvodní konzultaci na dálku. Na ní se poprvé skutečně seznámíte sami se sebou, podíváte se sami sobě poprvé doslova do očí, protože vás uvedu do hloubky vašich nastavení. Dozvíte, jaké jsou vaše dary, talenty a potenciál. Něco si jen potvrdíte a získáte větší jistotu, o některých jste dosud neměli ani tušení. Poté si ukážeme, co vaše silná místa blokuje a z čeho máte strach a proč. Seznámíte se do hloubky se svými slabými a zranitelnými místy a úzkostmi. ´Řekneme si, proč a jak vznikla, ale také, jak s nimi pracovat.

ˇDetailně probereme vaše vnitřní dítě a nastavení, které určuje vzorce jeho prožívání a chování v dospělém životě. Probereme detailně nastavení ve vztazích, a proč mají vaše vztahy podobu, jakou mají. Řekneme si, jak slabosti proměnit v sílu, a jak potenciál aktivovat.

Klient se dozví, jaké je jeho poslání, proč sem na planetu Zemi přišel.

Na závěr se díváme, kde se právě klient vývojově nachází, čím si prochází, co jsou jeho učební lekce, proč se věci dějí tak, jak se dějí a do daná fáze u člověka aktivuje.

  • Detailní odpovědi na otázku: Kdo jsem?
  • Silné stránky, potenciál, dary
  • Slabá a zranitelá místa, strachy, bloky a úzkosti
  • Návod, jak se vším pracovat, abyste vše proměnili v sílu nebo návrhy řešení, pokud se jedná o programy s příliš hlubokými kořeny, které dosud nelze zrušit nebo proměnit pouhým uvědoměním
  • Matka, vnitřní dítě, základní nastavení pro vztahy
  • Poslání

NĚKTERÝM KLIENTŮM STAČÍ TENTO JEDINÝ PRŮNIK DO JEJICH POTENCIÁLU A POVAŽUJÍ HO ZA PRŮLOM A KVANTOVÝ POSUN VE VĚDOMÍ.

Pokud jsou zvyklí na sobě sami pracovat nebo pracují pod něčím vedením, chopí se témat a dat, která získali při naší konzultaci a začnou na nich pracovat a rozvíjet je.

Velmi často klienti pocítí potřebu pracovat na sobě pod mým vedením. Pak se setkáváme v různých časových intervalech, podle jejich možností. A společná práce se odvíjí na různých úrovních, jak se dozvíte pod XXX.

Klikněte a můžete začít psát. Aliquid ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Klikněte a můžete začít psát. Aliquid ex ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Přelomová doba této transformace promění naprosto každého z nás, ať bude či nebude chtít