Jak se mnou můžete na sobě pracovat?

"Buď jako strom. Dovol svým mrtvým listům, aby opadaly."

RUMI

I KDYŽ JSEM TÍM, CO BY VĚTŠINA LIDÍ NAZVALA "HLUBOCE DUCHOVNÍM ČLOVĚKEM", JSEM V OHLEDU TZV. DUCHOVNA, NAPROSTÝ PRAGMATIK. NEUSPOKOJUJÍ MĚ ŽÁDNÉ SLUNÍČKOVÉ ŘEČIČKY A VZNÁŠENÍ SE NA OBLÁČKU. CHCI VIDĚT VÝSLEDKY. NA SVĚT JSME PŘIŠLI VYBAVENI SLABÝMI MÍSTY PROTO, ABYCHOM JE PROMĚNILI V SÍLU. TO JE ZÁKON NAŠEHO DUÁLNÍHO SVĚTA. A JÁ HLEDÁM METODY A PRACUJI JEN S TĚMI, KTERÉ PŘINÁŠEJÍ JASNÉ A HMATATELNÉ VÝSLEDKY.OSOBNOST - VZTAHY - DÍTĚ

Konzultace na dálku

Se všemi klienty, kteří ke mně přicházejí, se nejdříve setkáme při úvodní konzultaci na dálku. Více info najdete zde.


Téma konzultace si určuje klient a může se mnou otevřít a řešit cokoli, co má na srdci:


 • Klientovo vnitřní nastavení a rozkrytí důvodů, proč se v životě potkává s určitými stále se opakujícími zkušenostmi
 • Klientův vztah nebo vztahy partnerské
 • Rodinné vztahy
 • Děti a jejich nastavení a jejich aktuální vývojové fáze
 • Řešení nějakého tématu / problému a seznámení se s důvody, proč vznikl

NĚKTERÝM KLIENTŮM STAČÍ TENTO JEDINÝ PRŮNIK DO JEJICH POTENCIÁLU A POVAŽUJÍ HO ZA PRŮLOM A KVANTOVÝ POSUN VE VĚDOMÍ.

Pokud jsou zvyklí na sobě sami pracovat nebo pracují pod něčím vedením, chopí se témat a dat, která získali při naší konzultaci a začnou na nich pracovat a rozvíjet je.

Velmi často klienti pocítí potřebu pracovat na sobě pod mým vedením. Pak se setkáváme v různých časových intervalech, podle jejich přání. A společná práce se odvíjí na různých úrovních, jak se dozvíte na dalších místech této stránky.OSOBNĚ - NA DÁLKU

Pravidelná práce na sobě

Pokud se mnou chcete pravidelně pracovat, existuje několik možností. Buď si určíme si nejzranitelnější a nejslabší místo, které ve svém životě akutně potřebujete posunout, nebo můžeme nechat společnou práci na vyšší režii a řešit a posouvat věci tak, jak se pro každé naše setkání seskupí. V každém případě jde o hluboké zpracovávání témat na vědomé úrovni, o integraci potenciálu, vnitřní síly, pochopení sebe sama, a tím i druhých, a to i v návaznosti na hluboké souvislosti lidské existence.

Při osobní práci s klientem pracujeme:

 • s jeho rodovým polem
 • s jeho osobním nastavením, které uzdravujeme, odblokováváme, čistíme a integrujeme
 • s jeho vnitřním dítětem

Používám při tom řadu metod: od konstelací, astro- nebo archetypových konstelací, NLP, SRT, regresní terapii, vizualizaci podle Geralda Epsteina, metody Barbary Brennan, energetickou medicínu Donny Eden, astrologii, práci s vědomím a emocemi a jistě jsem ještě na nějakou zapomněla nebo nemá jméno :)


JAK KONZULTACE PROBÍHAJÍ

 • Konzultace probíhají na dálku (telefonicky, zoom) i osobně. Účinnost práce na dálku je stejná jako v případě osobní konzultace.
 • První konzultace probíhá vždycky na dálku.
 • Osobní konzultace je nutná pouze v případě, pokud fyzicky pracuji na čakrách klienta nebo v případě dalších ošetření pomocí energetické medicíny.

NA DÁLKU I OSOBNĚ

Práce s kvantovými poli

Všechno jsou programy a každý program lze vyčistit. Na všech úrovních. Jak dokazuje i tento malý příklad jedné mé klientky, u jejíhož syna jsem čistila jeho hrůzu z vody a z plavání. Poté mi od ní přišel email: "Ještě týž den, co jsme spolu mluvily, chtěl mladší syn jet na bazén učit se plavat... byla jsem fakt překvapená a moc ráda, že do toho chce jít sám od sebe. Je to neuvěřitelný :-)."

Některé programy se čistí déle a je potřeba trpělivosti a vytrvalosti, do jiných, i když vypadají fatálně, stačí jen cinknout a rozplynou se.

 • Touto metodou je možné řešit naprosto všechno - všechna osobní nastavení, vnitřní stavy všeho druhu, vztahy, děti, práci, finance, potíže všeho druhu, protože, jak už bylo řečeno, všechno jsou programy.
 • Tato metoda se dá použít nejen k řešení jakéhokoli akutního problému, ale naprosot fantasticky i pro cílevědomou práci na sobě, to jest uvolňovat postupně jeden omezující nebo negativní program za druhým a tuto práci kombinovat s vědomým zpracováváním
 • Můžete se mnou začíte na sobě pracovat na úrovni svých čaker, kdy pročistíme a vyléčíme všech 7 vrstev všech 7 čaker pomocí kvantové metody, energetické medicíny a práce s vědomím
 • Nebo se můžete rozhodnout pro podobnou práci na sobě na úrovni své DNA, kdy zpracujeme všechny vaše stíny v kódování každého kodonu vašeho hologenetického profilu, opět za použití této metody v kombinaci s prací vědomí
 • Zajímáte-li se o čínskou medicínu nebo energetickou medicínu a jste-li fascinováni systémem meridián, stejně jako já, pak se mnou můžete začít pracovat na této úrovni. Meridány nejen že udržují funkčnost a zdraví naeho těla a orgánů, ale hrají stejně zásadní roli v našem emočně, mentálně - duševním životě. Při této práci budeme opět používat kvantovou metodu, energetickou medicínu a práci s vědomímVZTAHY - ENERGETICKÁ MEDICÍNA - VĚDOMÍ

Kurzy - semináře

Ráda vás uvítám na svých kurzech a seminářích. Jejich nabídku a detaily najdete zde.

Protože miluji práci s klienty na individuální bázi, semináře jsem dosud trochu opomíjela. Protože však dostávám velké množství emailů s žádostmi o účast, pracuji na změně svého pracovního rozvrhu a už brzy zveřejním první termíny. Mé semináře budou mít vždy tyto okruhy:

 • Semináře s tématy energetické medicíny
 • Semináře o čakrách
 • Semináře na téma vztahů
 • Práce s vědomím a energií
 • Práce s archetypy lidské duše

Připravuji pro vás i kurzy, na kterých se naučíte techniky, které budete moci používat aktivně ve svém životě - kurz čištění aury a negativních vlivů a kurz uvolňování zablokovaných emocí. Jakmile budou připraveny, dám vám vědět.

Jak to všechno probíhá?

Věnuji se Vám i mimo samotnou konzultaci:

Konzultace pro mne neznamená jen XY minut, které spolu strávíme osobně nebo po telefonu při konzultaci. Snažím se vám maximálně pomoci i na dálku. Pokud si mí klienti neví rady, píší mi nebo volají.