Reakce mých čtenářů na knihu Známe se celé věky

Kniha Známe se celé věky

Kniha Známe se celé věky vyšla před rokem a mnoha lidem už změnila život.

Její nesmírně silné energetické pole je transformační na úrovni energetické i fyzické, to znamená, že lidé zažívají mocné A-HA momenty, které jim dovolují učinit kroky, kterých se obávali celý život, zaznamenávají uzdravení nebo "jen" spočinou v hlubokém porozumění, jak věci byly a jsou, protože dostali odpovědi na svá mnohá "proč?".

Každý den mi přichází několik emailů, kde se mnou moji čtenáři sdílejí své niterné prožitky, které jim kniha zprostředkovala a popisují mi posun, který díky pochopení hlubokých souvislostí zažili. Jsou to všechno nádherná sdílení, která dokazují, jak jsme všichni hluboce propojení jediným vláknem Lásky, které nás všechny vede jedinou Cestou. Záměrně tady uvádím některé emaily v plném znění, abyste viděli, že na Cestě nejste sami.

Neuvádím zde všechny, protože by to bylo dlouhé čtení, ale jen ty, které jsou zrovna po ruce, když dělám aktualizaci svého webu. Začtěte se do nich, abyste se i vy mohli napojit na silné energetické pole, které tito lidé skrze své silné prožitky vytvářejí a přidávají je k mocnému energetickému poli této knihy a vězte, že SPOLEČENSTVÍ TĚCH, KTEŘÍ CÍTÍ A VNÍMAJÍ TOTÉŽ, CO VY, SE STÁLE ZVĚTŠUJE A VYTVÁŘÍ NA TÉTO CESTĚ PODPORU PRO KAŽDÉHO Z NÁS... PLATÍ DOSLOVA: JEDEN ZA VŠECHNY A VŠICHNI ZA JEDNOHO....

Dobrý večer Andrejka,

dovoľte mi pár riadkov.

Čítala som Vašu knihu Známe se celé věky. Je niečím viac ako iba knihou. Je úžasná, živá a pravdivá. Touto cestou Vám chcem vyjadriť moju uprimnú a hlbokú vďaku, za Vašu snahu, za Vaše myšlienky, za Vás, že ste.

Ak by to bolo možné Vašu knihu by som nosila denne priloženú na srdci pretože viem, že jej miesto je práve tam.

S láskou Katka


Dobrý den, kde mohu prosím provést předobjednávku knih? Včera jsem dočetla Vaši knihu Známe se celé věky a ráda bych navázala na pokračování. Moc děkuji za Vaši práce a informace, které předáváte dál. Moc mi to pomohlo a neskutečně mě to posunulo. Přeji krásný den. :-) Martina


Dobrý den Andreo,

Vaše dílo mě naprosto nadchlo, absolutně rezonuji a cítím, že potřebuji (opravdu bytostně) číst dál.

Knihu o vztazích přímo hltám. Když ji nečtu, pociťuji úplný "hlad" a hledám každou chviličku,

abych si mohla přečíst byť jen jeden, dva odstavce.

Kniha mi odpovídá na mnohé mé otázky a pochyby, ale zároveň mi vyvstává mnoho otázek nových.

... Iva


Dobrý den, paní Homolová,

nejsem určitě první, ani poslední, ale musím Vám napsat svoje poděkování za vydání knihy Známe se celé věky.

Jsem z ní úplně v šoku. To byla smršť. Tolik informací, které se mnou pěkně zacloumaly. Mám život převrácený vzhůru nohama v tom nejlepším slova smyslu. Odpověděla jste mi na řadu otázek a díky Vám jsem se opět přestala na chvíli cítit jako mimozemšťan. No, jo, ale teď jsem jak na jehlách v očekávání pokračování. Moc se na ně těším a držím Vám i sobě palce, aby to bylo co nejdříve. Prosím, znáte někoho, kdo by v současnosti potkal druhou polovinu svoji duše?

Ještě jednou Vám moc děkuji a těším se na nové knihy

Mirka


Milá Andreo,

nemám se s kým podělit o momentální silné pocity, a proto se obracím opět na Vás.

Cítím jak se s každou kapitolou jakoby vnitřně proměňuji, pociťuji své místo v životě i svým způsobem svou "důležitost" zde. Teď jsem musela čtení na chvíli přerušit, protože mám pocit, že v tuto chvíli již žádné místo v sobě nemám a musím prvně právě přijaté informace vstřebat.

Jestli jsem správně pochopila, neustále svým myšlení, slovy i skutky ovlivňuji lidi kolem sebe, nejen manžela, ale všechny ve své blízkosti - i vzdálenosti jakékoliv.

Zůstávám jako opařená a cítím najednou obrovskou zodpovědnost za celý svůj život, ba z každého okamžiku.

Ten pocit, který jsem popsala hodně okrajově mě zcela naplňuje stále a mění co bylo ještě dnes ráno...............

Stále mi otevíráte oči i srdce a věřím že tomu tak bude i v následujících kapitolách.

Vlastně mi měníte život, vše jsem dělala špatně. Jsem Vám tak vděčná! Vím, že to tak mělo být!

Je krásné, že zde máme každý své místečko!

Omlouvám se, ale mé pocity jsou tak silné, že prostě " musí ven"!

Posílám Vám pozdrav z krásné XXX. Jana


Milá paní Andreo,

s němým úžasem, zatajeným dechem a doslova " otevřenou pusou" čtu Vaší knihu Známe se celé věky. 

Těším se na následující stránky, nejde se od ní odtrhnout. Jen má jednu mini vadu, je docela těžká na přenášení, přesto je nutné ji mít stále nablízku!

Jana


Dobrý den Andreo,

hned v úvodu Vám chci moc poděkovat za knihu Známe se celé věky. Objednala jsem si jí přímo u Vás, ale pak jeden den jsem věděla, že jí potřebuju ještě ten den a našla jsem jí na velmi neobvyklém místě a ještě ten den byla opravdu u mě. Ta kniha přímo od Vás dorazila asi dva týdny po tomto zážitku, ale to jsem už nadšení z ní šířila kolem sebe. Spoustu lidí zaujalo mé povídáním o informacích, které do sebe neskutečně zapadají a dávají smysl. Méně z nich byla podobně nadšená,ale velký obrat nastal téměř vždy při zmínce, kde se dá koupit nebo, že by jí ode mě dostali darem. Tento obrat by se dal pojmenovat jako panika a útěk od tématu. Jediný, kdo zajásal byla má velmi vědomá dcera a jedna kamarádka, která by jí ráda přečetla, abychom mluvily stejným jazykem :-). Proč tomu tak je, jsem zjistila po obdarování mé kamarádky, u které jak sama řekla, se začaly dít věci ještě než měla odvahu jí otevřít...ano, hned se začaly dít věci i u mě, jen jsem to tolik nepřikládala té knize, protože vlivem životní situace - potkání a pokus o soužití se svoují druhou půlkou Duše, pracuji na sobě a různých tématech už několik let.

.... tady už je email příliš osobní...

S pozdravem, Velkým díkem a přáním krásných dnů

Péťa


Krásný den, paní Andreo!

Dnes jsem dočetla Vaši knihu Známe se celé věky.

Je mým průvodcem téměř dva roky, kdy ji průběžně čtu, tak jak si mě zavolá. Žasnu, jak vždy naprosto přesně čtu téma, kterým aktuálně procházím! Nemám slov, jak se mnou obsah knihy rezonuje, jak mi dává odpovědi na mé prožité zkušenosti a zároveň velkou podporu, naději, sílu, odvahu a radost pokračovat ve své životní cestě.
Ze srdce Děkuji za vaše sdílení zkušeností i způsobu, jakým informace zprostředováváte :-)!

Jana


Paní Andreo,

velké díky a obdiv k Vám letí z Třebíče za úžasnou knihu - Známe se celé věky.

Přišla ke mně ani nevím jak a od té doby se jí nemohu pustit, přestože jsem sotva na sté straně.

Píšete tak krásně a srozumitelně i pro obyčejného smrtelníka. Opravdu při každé další kapitole jen žasnu.

Jsem tak šťastná, že život a vlastně vše je tak pestré! Včera, když jsem si užívala vnoučátek, prožívala jsem ty krásné okamžiky nejčistších bytůstek, které jsou stále s Bohem spojení.

Ráda bych využila i Vašich nabídek je svému osobnímu růstu i posunu.

Ještě jednou děkuji za zkušenosti, které jste nám krásnou knihou zprostředkovala.

Jana


Dobrý večer paní Andreo,

chci Vám moc poděkovat, že jsem měla tu možnost přečíst Vaši úžasnou knihu.

Ona to ani není kniha, je to poselství pro mně, pro nás všechny....

Dnes jsem dočetla poslední řádky a zrovna jsem si v předprodeji u Vás objednala další díly.

Cítím neskonalou vděčnost a pokoru, kniha je kouzelná - stala se mou kamarádkou.

Vaše slova mně okouzlila a jsem šťastná, že mohu být součástí.... že jsem tady a teď....

je to tak silné, že to nejde popsat.

DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI
Vaše kniha se stala pokladem mé knihovny.

Těším se na Vaše další skvosty.

Přeji Vám co nejvíc času a sil k Vaší Božské činnosti

S láskou

Světlana


Dobrý den, Andreo, souhrou "osudu" se mi dostala do ruky Vaše kniha Známe se celé věky. Jsem teprve na sté stránce, ale hltám každé slovo. A jsem rád, že jich mám ještě tolik před sebou. :-) Co mě fascinuje, je naprostá totožnost principů, o kterých jsem si četl už kdysi na střední škole v Knize duchů (dodnes mám tu knížku u sebe), s těmi, o kterých píšete Vy. Zřejmě to bude tím, že principy fungování světa jsou dané a každá kniha a každý autor, byť může používat jiná slova, mluví o té samé podstatě. Vlastně ani nevím, proč Vám tohle píšu. Chtěl jsem Vám prostě jen poděkovat za inspirativní čtení (mírně řečeno). :-) Mějte se krásně. :-)

Radek


Krásné velikonoce vám přeji, paní Andreo! Každopádně je i čas vděčnosti a tu k Vám cítím OBROVSKOU Děkuji za knihu, která, potvrdila a odstartovala hluboké změny v mém nitru. Také mé probuzení, které je v plném proudu, jsem na vědomé životní cestě!

DĚKUJI VÁM, OBJÍMÁM A POSÍLÁM LÁSKU

Yvona


Dobrý večer paní Andreo,

chci Vám moc poděkovat, že jsem měla tu možnost přečíst Vaši úžasnou knihu. Ona to ani není kniha, je to poselství pro mně, pro nás všechny.... Dnes jsem dočetla poslední řádky a zrovna jsem si v předprodeji u Vás objednala další díly. Cítím neskonalou vděčnost a pokoru, kniha je kouzelná - stala se mou kamarádkou. Vaše slova mně okouzlila a jsem šťastná, že mohu být součástí.... že jsem tady a teď.... je to tak silné, že to nejde popsat. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI. Vaše kniha se stala pokladem mé knihovny. Těším se na Vaše další skvosty. Přeji Vám co nejvíc času a sil k Vaší Božské činnosti.

S láskou,

Světlana


Dobrý den Andri,

chtěla jsem vám napsat až dočtu do konce vaší knihu Známe se celé věky. Jsem na straně 486 a je to silnější než já :0) musím vám napsat teď. Jenže já nevím a vlastně ani nemůžu najít slova abych se vyjádřila. Sedím a pláču .Děje se to samo. Napadá mě jen jedno slovo ,které mám v hlavě od začátku knihy od první vaší stránky: BOŽÍ.

Mnohokrát z celého mého srdce Vám a nejen Vám i těm Božským DĚKUJI .

Knihu MILUJI ,MILUJI, ŽE JSTE A ŽE JSTE DOSTALA ŠANCI JI NAPSAT.

Je to krásné znovu mnohokrát děkuji.

Mějte se USMĚVAVĚ

Petra


Drahá paní Andreo,

děkuji za vaši odpověď 😍, uběhl již nějaký čas... Stále jsem odsouvala záměr napsat vám, až budu víc vklidu, a mít víc času 😃. Musím se s odstupem smát, onen kýžený stav jaksi ne a ne přijít... Vaše kniha mne provází každým dnem, stala se " drogou" v žízni po Poznání, a dnes, kdy jsem se ponořila do kapitoly Tvé kódy v mých čakrach - už to nešlo vydržet 😃. Mou službou je Jóga, a po dnešku a v dalších dnech se v vaší knize dozvím o energetickém systému člověka mnohem víc, než za uplynulých 15 let. Hloubka a propojenost s matricí života ve vašem podání - to je Skvost, který nemá obdoby... DĚKUJI - alespoň toto musím udělat, protože Vděčnost za takové množství uzdravující esence moudrosti a lásky nelze nevyjádřit. Kdykoli otvírám vaši Knihu, v tom okamžiku mě vždy napadá: Ach, má drahá paní Andreo, jak to bude dnes, o jaký kousek se posunu nebo zastavím, protože minulost zpracovanou nemám, ale daří se mi jí stále hlouběji rozklíčovavat a vnímat světlo poznání. Nádherné "aha-momenty"😃.

Ze srdce vás pozdravuji, přeji krásné následující dny, a zcela jistě to není poslední mail💗🌞😇

S úctou Petra

Paní Andreo, nyní jen krátce, jsem za polovinou Vaší knihy Známe se celé věky a rozepíši se až knihu dočtu. Nyní mám jen velké nutkání Vám říct, že Vás opravdu moc miluji, ta kniha je naprostá LÁSKA!! Děkuji Vám z celého srdce, díky ní se už necítím sama. S láskou, Kristýna


Dobrý večer, paní Homolová
minulý týden jsem se ocitla v situaci, kdy už jsem nahlas vzdala nést svoji tíhu a snahu v životě bojovat.... V bolavých slzách jsem vše vzdala... Totálně na kolenou...A odevzdala jsem se osudu s poslední a vroucí prosbou o pomoc....
Ozvala se mi jedna úžasná paní, která mi doporučila, ať se podívám na Vaše webové stránky...Nejsem čtenář....Ale v momentě, kdy jsem uviděla tuto knihu, okamžitě jsem se zaměřila na ukázky z ní.... Děkuji za tuto možnost !!! Hned jsem se podívala na stránku, ve které jsem našla, na co jsem hledala tak dlouho slova a vysvětlení....za jiných okolností by mne asi odradilo tolik stránek v knize :- D....Ale po přečtení dalších ukázek jsem věděla, že to je moje POMOC!. Už jí mám koupenou, v úterý mi přišla....
Děkuji za ni..... už jsem ji doporučila 3 lidem...
Tímto e-mailem Vám děkuji za vše....
Znovu jsem dostala sílu a chuť zvládnout další svoji životní bolest...Od doby, kdy jsem si přiznala jisté věci-jako by se vše obrátilo v dobré...A já jsem rázem pochopila tolik věcí....Jako by Vám někdo zavázal oči - člověk "do všeho narážel, trápil se, spálil se" a najednou přijde chvíle, kdy ten šátek je v mžiku pryč a opět člověk vidí tu krásu kolem a nesmírně si všeho váží a spoustu věcí pochopí....jako lusknutim prstu.... Najednou nebojuji, poslouchám srdce a užívám si toho nádherného kolem...A vnímám neskutečnou lásku, kterou cítím úplně nejvíc ve svých 40ti letech....
A víte co je na tom krásné? Že člověk v tu chvíli dokáže rozdat ty plamínky štěstí spoustě dalším lidem, kteří také touží být opravdově šťastní.... Pomůže jím dát tu pomocnou sílu, když jí potřebují...Tak jako mi pomohla ta paní, co mi o Vás pověděla....Tak i Vy svojí knihou....

Sandra


Dobrý den, paní Andreo,

právě jsem dočetla Vaši knihu Známe se celé věky a naprosto mě uchvátila. O esoteriku se zajímám roky a stále víc a víc zjišťuji, že je toho tolik na učení či objevování. Ale určitě mě Vaše kniha "postrčila" zase o kousek dál (výš ?). Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost Vás poznat alespoň prostřednictvím Vaší úžasné knihy.

Přeji Vám spoustu nadšených čtenářů a duší, které pomáháte vést za ruku.

Se srdečným pozdravem

Helena

Krásné dobré ráno paní Homolová 🙂sice jsou 3 hodiny ráno,ale moje obvyklá hodina probouzení😀 probudila jsem se se silným vnitřním pocitem,že Vám musím napsat, úplně mi tečou slzy dojetí a pokory ,ani nevím proč. Cítím, že vy jste důležitý článek na moji cestě.Z celého srdce Vám chci poděkovat za knihu Známe se celé věky .Odpověděla mi na tolik otázek 🙏a tím mě přivedla k Vám.Citim velkou potřebu Vám vypsat můj příběh a pokud by bylo možné si zaplatit Vaši terapii pokud možno na dálku 😀,jelikož je to pro mě z ruky,abych se k Vám dostala.Jelikož jsem prošla 2plamenou cestou i přesto,že mám vedle sebe osudoveho úžasného manžela, přesto tento cit k mojí druhé polovině je teda úplně jiný level 😀,vše co jste v knize psala ,jsem nějak vnitřně věděla, ale i tak mě to ohromilo ta shoda.Nikdy Vám nepřestanu být vděčná,jste takovým andělem a nadějí pro naši planetu.Je možné, že se ráno budu stydět, za to ,že jsem teď tak otevřená 😀,ale takhle to cítím.❤z celého srdce děkuji ❤ Anežka


Krásný a požehnaný den paní Homolová,

Chtěla bych Vám poděkovat za krásnou knihu a známe se celé věky. Četla jsem ji rok a hodně mi dala. Hodně pasáží mi přineslo to kouzelné AHA. ☺. Některé vědecké momenty jsem moc úplně nepobírala, ale i tak jsem se zahryzla a přečetla. Je kouzelná ta kniha a věřím, že si jí přečtu znovu a znovu a znovu. V jednu chvíli jsem si myslela, že nejsem na ní připravena a také, že jsme se asi někdy v minulých životech či životě potkaly. Těším se na další knihu, kterou napíšete.

Ze srdce Vám přeji ať se Vám daří a naplňujete dál svým věděním,viděním všechny bytosti.

Děkuji Vám ❤

S lásko, Anička

Vážená a milá paní Andreo,

přeji Vám krásný den. Nejdřív Vám chci poděkovat za to, že JSTE a tolika lidem předáváte krásnou energii. Právě dočítám Vaší knihu Známe se celé věky. Je to neskutečná a zázračná kniha. Dostala jsem jí k Vánocům a od prvních řádků jsem věděla, že mi pomáhá. Když čtu Vaší knihu, tak mám pocit, že mi "NĚKDO" na světě rozumí. DĚKUJI. Také jsem se k Vám objednala na X. 6. 2020 a doufám, že se mi ještě něco vyjasní:-). Od minulého roku mám pocit, že už nikdy nebudu jako dřív.

Děkuji, Saša

Milá paní Andreo,
chci Vám poděkovat za vaše úžasné příspěvky na webu a facebooku.
Moc mi pomáhají v této,pro nás, těžké a smutné době.
Věřím,i díky vám, že vše dobře dopadne.
Právě jsem v půli knihy Známe se celé věky a už teď vím, že až ji dočtu, budu číst znovu od začátku :)
Dostala jsem se k ní v pravý čas ,nacházím v ní odpovědi na mnohé otázky a problémy v mém životě.
Těším se na konzultaci s vámi, na kterou jsem již objednaná.
Přeji Vám zdraví, štěstí, energii a ať se vše daří !
S přáním krásného dne Hana

duben 2020


Velice děkuji za úžasnou knihu.

Přišla v pravý čas a vše vysvětlila.

Nemám slov...vše je tak jasné a srozumitelné..

Děkuji a těším se další 2 díly.

Reny

březen 2020


Dobrý den paní Andreo,

Vím, že máte práce nad hlavu (včetně četby spousty mailů), tak se zde nechci příliš rozepisovat, ale stejně si neodpustím alespoň pár vět.... před vánoci si mě Vaše kniha přímo v knihkupectví přitáhla, když jsem kupovala dárky, ačkoli já sama pro sebe knihy už teď nekupuji (mám jich hodně a číst úplně všechny nestíhám.....).

Musela jsem se smát, když jsem si ji po přečtení dvou odstavců hodila do košíku - a ještě víc jsem se smála, když jsem doma najela na Vaše stránky a to první, co se mi tam objevilo, bylo, že: tedy nejste na žádné sluníčkové řečičky.......;-) :-D . Hned jsem si řekla, hurá, to je můj člověk a to přesně potřebuji..... :-D

přeji krásné dn, Iri

březen 2020


Dobrý den paní Andreo, vaši knihu jsem přečetla jedním dechem a velmi mě oslovila. Již některé věci jsem věděla, či četla. Zajímala jsem se o "uzdravení" svých vztahů již dlouho,ale až vaše kniha mi objasnila mnohé souvislosti mezi událostmi. Přestože jsem absolvovala od roku 2003 různé kurzy- RUŠ,Techniku kvantového dotyku matrixu, kineziologii apod. Ale vaše pojetí a opravdu zgruntu vysvětlení celé naší inkarnace mě zodpověděla i ty mé nejtajnější otázky. Moc vám za vaši knihu děkuji a přeji vám v životě jen to nejlepší a ať se vám nadále vše daří . Romča

únor 2020


Úsměvná komunikace s jedním z mých čtenářů přes messenger :)

Alex: Dobry vecer,prave jsem se zakousnul do Vaši knížky,jsem zvědavý,kdy pujdu spat...

Andrea: tak to s tím ponocováním moc nepřehánějte, Alexi :))

Alex: U Vasi knížky to Andreo nejde!!!

leden 2020


Jedna z mých naléhavých otázek, co jsem si sepsala byla, proč mám u jednoho člověka ve svém životě pocit, že ho znám tisíce let a nemůžu na něj VUBEC zapomenout přestože jsem ho potkala jen celkem letmo...Ta kniha mi dala nejen tuhle ale i všechny další složité odpovědi. Je to ten nejkomplexnější a nejvíc dech beroucí pohled na mezilidské vztahy a celkově na lidský život. Není pro materialisty a zarputilé pragmatiky. Ti odpadnou po pár prvních řádkách. Vlastně každý čtenář odpadne v určité části knihy, na chvíli. To když narazí na "své bolavé téma". Já měla fáze, kdy jsem knihu jejen že nemohla číst, ale nemohla jsem kolem ní ani projít, jak mi byla nepříjemná. Ale pochopila jsem, že ten nepříjemný pocit způsobuje to, že se dotkla nějaké mé staré jizvy na duši, která ještě potřebuje léčit. A tak jsem tu nechuť překonala a četla dál...A světe div se, přestalo to bolet! Protože tahle kniha je lék. Má neuvěřitelnou sílu a po jejím přečtení až do konce už člověk není tím, kým byl před tím než začal číst. Autorka Andrea Homolová je Češka. Jsem zas opět hrdá na to, jak mistrovské dílo vyšlo z českých rukou.Dle mého názoru by měla tahle kniha být přeložena do více jazyků a měla by se dostat do světa. Jestli je mi něco líto, tak to, že se ke mně dostala až teď. Kdyby byla napsaná dřív a třeba by mi ji maminka dala když mi bylo řekněme 15, tak by můj život nebyl chaotická bouře a změď slepých uliček, ale mnohem líp bych se v něm orientovala a na rozhodujících křižovatkách bych asi volila úplně jiný směr.Tak jsem ji alespoň dala Giulii, své dceři. Aby ji pomohla najít správnou cestu. Kniha v podstatě hovoří o tom, jak se propojuje svět vědy a spirituality, hlavně na úrovni vztahů. Pomůže skvěle pochopit proč jsou pro nás některé vztahy osudové, jiné se nám zdají jako pasti, ze kterých se ne a ne dostat atd.Vřele, opravdu vřele doporučuji a Andrea Homolová má mou velkou úctu. Ale pozor...Možná že když si to přečtete, tak budete mít chuť , třeba i na stará kolena, udělat to, o čem zpívá Pavel Dobeš v jedné své písničce: "Převrhněte stůl, opusťte dům, fikusy rozdejte sousedům, nechte vanu vanou, ať si přeteče.Na světě není větší víra, pro žádnou z nich se tolik neumírá, ani v žádné jiné zemi na světě..."

31.12.2019


Milá Andreo,

Díky Zdroji a Vyšší moci, že si Vás vybral a ža jste psala!

Knihu jsem potkala nebo ona mne a od té doby spím 3 hodiny denně a čtu a čtu a čtu! Vše je ve zbytku recenzí popsáno.

Zbývá snad jen dodat - je to lék, pohlazení po duši a obrovská naděje uprostřed světa zpráv a dezinformací vyvolávajících v lidech strach a obavy. Je to potvrzení intuice, že svět a lidstvo jde tou správnou cestou!

S úsměvem a láskou děkuje

Pavla

P.S. Dá se někde setkat/setkávat s lidmi "kolem" knihy?


Dobrý den Andrejko,

Vaše kniha Známe se celé věky mi vstoupila do života v období kdy jsem začala procházet temnou nocí duše. Vím, že ke mě přišla přesně v pravý čas a mojí transformací mě vlastně provedla. Byla tím jediným zdrojem, s kterým byla a je má duše synchronní a vždy po určitém prožitku na mé cestě, mi vždy jen potvrdila to co moje duše cítila. Celým srdcem Vám za ni děkuji, bez ní by byla cesta do vědomí a procházení transformace po rozpoznání partnera duše opravdu mnohem těžší a vlastně si ani stále nejsem jistá, jestli bych to vše co se ve mě odehrávalo ustála.

Bohužel jsem nikde nenašla druhý díl této trilogie a tak bych se Vás chtěla zeptat, jestli je kniha již vydána. A i když se mnou zdroj komunikuje, je krásné v tomto hmotném světě číst a vědět, že se nemýlím. Kord na cestě s partnerem duše, kterého stále poutá hmota, je každé povzbuzení pro moji duši prostě balzám a očista.)) Děkuji za odpověď a přeji nádherný den.

Věrka


Milá Andreo,

právě jsem dočetla Vaši krásnou knihu Známe se celé věky a cítím velkou touhu Vám moc poděkovat, že něco takového mohlo být díky Vám stvořeno. Mám pocit, že moje duše doslova tancovala radostí při jejím čtení. Děkuji Vám za zprostředkování pochopení, propojení jednotlivých částí, které před čtením byly oddělené a utvoření logicky zapadajícího obrazu.

Hledání smyslu života nebo spíše pravdy o životě mě fascinuje již od mala, ale Vaše dílo je opravdu přelomové, zprostředkovávající mnohem hlubší pochopení a poznání. Máte obrovský dar vysvětlit vše jednoduchým způsobem, aby to mohlo být pochopeno.

Zatim jsem byla ve svém hledání spíše čtenářem s ojedinělou účastí některých seminářů. Vaše kniha ale ve mě nastartovala, až bych řekla obrovský tlak touhy mé duše po svém dalším sebepoznávání a sebevzdělávání a sebeladění do vyšších vibrací. Proto bych se moc ráda přihlásila na Vaše semináře, které v knize nabízíte. Nejprve bych si přála odstranit tu zeď kolem srdce, pokud ji tam mám a pak hned se naučit pracovat s emocemi, kde mám určitě ještě hodně co zlepšovat. Máte už nějaké termíny?

Moc se také těším na další díly knihy, stejně jako se mi moc líbila i kniha Všechno o vašem dítěti, kterou jsem si po přečtení z knihovny u Vás zakoupila, abych ji měla stále po ruce. Zároveň protože jsem sama matkou bych Vás chtěla inspirovat, jestli byste nenapsala knihu i o vztazich s detmi a hlavně, jak se k nim chovat, abychom jim jejich vnitřní dítě poškodili co nejméně, popř. jim ho pomohli zase vyléčit.

Marcela


Milá paní Andreo,

dočítám Vaší knihu Známé se celé věky a jako by mi bylo lito, že se s ní mám rozloučit.

Při jejím čtení jsem měla často pocit, že jste mi vysvětlila či potvrdila něco, co jsem věděla, jen jsem na to neměla slova. Můj životní příběh mi začal dávat větší smysl. Porozuměla jsem více tomu, co jsem žila a co právě prožívám, a můj život je najednou lehčí, barvitějši, veselejší ... mám pocit, že i složité vidím jednoduššeji a těžké zvládám lehčeji :))) Paní Andreo, s velkou vděčností díky Vám.

Petra


Moje drahá Andreo,

velmi děkuji za Váš e-mail.

Mám zatím všechny Vaše knihy a informace, které z nich čerpám mi velmi ovlivňují život.

Ano, také si procházím vnitřní i vnější proměnou a s knihou Známe se věky, která se stala mým průvodcem, nacházím cestu!

Nyní čtu kapitolu o sexu a orgasmech a při čtení na mne působí nepopsatelná energie! S čistým srdcem mohu říci, že opravdu žasnu nad Božstvím, které v člověku žije. Ten, kdo má to štěstí a je si tohoto Božství vědom, prožívá nádherný život.

Moc se těším na nové knihy od Vás! Moc se těším na druhý díl "Osudových vztahů"! A také na pochopení dalších souvislostí v mém nádherném životě!

Andrejko! Děkuji Vám, že jste dala život těmto knihám, že předáváte informace ze "Zdroje" od samotného Božství!

A také za tu čest, být jednou z "prvních", která bude Vaši knihu číst.

Moc Vám fandím a přeji lásku, radost a sílu k další práci i do osobního života.

S úctou Vaše Martina


Dobrý den milá a pro mě vážená paní Homolová,

dostala se ke mně Vaše super kniha a nemohu se od ní odtrhnout, jak je skvělá! Nejraději bych ani nešla do práce, ani se nestarala o děti a domácnost, a ležela v té knize:-)  Je úžasná, naprosto perfektní, inspirující a na vše odpovídající. Chtěla bych Vám za ni velice moc poděkovat!!! Miluju ji!!!! Uklidnila mě. Čtu ji asi tři čtvrtě roku, možná rok a jsem na straně cca 500. Čtu ji pomalu, po částech, musím všechny ty úžasné informace zpracovat a zamyslet se nad nimi. Je to taková pravda!!!! Když Vám to píši, běhá mi mráz po zádech. Velice Vás obdivuji a velmi ráda bych se s Vámi setkala, protože Vaše kniha je skvost, klenot, bomba!

Jana, právnička


Milá Andreo,

chci Vám nejdříve co nejvroucněji poděkovat za Vaše slova a myšlenky, o které se dělíte s námi, Hledajícími. Vaši knihu Známe se celé věky mně doporučila velmi mi blízká osoba z XXX. S láskou a radostí se vždy spustím mezi řádky Vašeho sdělování... Jedná se o pro mě zcela zásadní knihu , která mi spojuje informace a vědomosti dříve získané do obrazu, který nyní začíná dávat smysl. Velmi Vám ještě jednou děkuji za tuto převelikou pomoc na Cestě!

Petr


PÁR RECENZÍ Z MEGAKNIHY.CZ


Dobrý den paní Andreo,

jmenuji se Jana a prvně bych ze svého plného srdce chtěla poděkovat za to, že jste, a napsala jste tak krásnou knihu "Známe se celé věky".


Jana


Milá Andreo,

Od své sestry jsem si půjčil knížku "Známe se celé věky" s tím co to zase čte za Esoteriku a musím Vám vyseknout velkou poklonu. Ta knížka je úžasná!

S úctou,

Petr

Milá Andrejko,

už od zimy se vám chystám napsat. Ale stále jsem to neudělala, protože pořád čtu:-)

Půjčila jsem si tu knihu od Alice Kirš, přesně si vzpomínám na tu chvíli, kdy jsem ji viděla na stole a otevřela jsem jí. Byl to zvláštní pocit v tu chvíli. Jako když se potkáte s někým, kdo vás obrovsky přitahuje. Nevíte proč, ale nemůžete se od něj odtrhnout. Jste k němu stále přitahována, ale ještě tomu nerozumíte, ještě nevíte, co se přesně děje. Jen se vše jakoby zpomalí nebo zastaví. Jako kdyby mi někdo vypnul mozek. Alice na mě mluvila, ale já jsem byla zaseklá. Listovala jsem tou knihou a ptala jsem se, co je to za knihu, drahá??? A věděla jsem, že ji musím mít. Pak už jsem se moc těšila, až bude večer a zalezu si do postele a budu s ní sama.

A pak, prvních pár stránek mě úplně šokovalo! Jako kdybyste popisovala, co přesně cítím. Ale ne jen to! Hlavně to, co cítím a neumím to ještě pojmenovat. Jsem si tím jistá, věřím tomu na milion procent, ale vůbec nikdy o tom nemluvím, protože na to nejsou ani slova. Je to jen stav. Jako kdybyste ten stav znala, vzala ho a pojmenovala, převedla do slov. Ale ještě mnohem víc. Jako byste nahlédla do mé duše až úplně naspod. Do mé hloubky. A zároveň přinesla nové strašně moc osvěžující informace. Cítila jsem úlevu, zmatek, radost, dojetí, štěstí obrovskou vděčnost, euforii, nadšení vzrušení. Bylo to tak silné, až jsem se toho všeho lekla.

A tak to mám doteď.

Čtu tu knihu, čmárám do ní, podtrhávám, vracím se, přeskakuji, čtu dokola, fotím, posílám známým a žasnu pořád a pořád.

Ta kniha je nadčasová. Je přelomová.

Nikdy jsem nic podobného od českého člověka nečetla. Všechno z této oblasti je ze zahraničí. Mám už načteno opravdu hodně. Miluji knihy, miluji osobní rozvoj. Ale tady, tady se píše o českých pohádkách, tady je otisk Čech a to je strašně zajímavé. To je prostě naprosto dokonalé:-)

Ještě jsem ji nedočetla, některé pasáže jsou pro mě těžké. Čtu je několikrát. Pak zase hodně emocí a musím knihu odložit. Nejčastější emoce je až bolestivé uvědomění současného transformačního stavu. Mého, mého partnerství, mého muže, celé společnosti a celé země. Cítím to velmi silně a proto někdy knihu musím odložit a dýchat. Někdy se mi u té knihy skoro točí hlava. Z té pravdy, ze štěstí, ze síly. Ano, je to síla, obrovská síla, kterou z ní cítím asi nejvíc. Ale stále k tomu přichází hluboké dojetí a vděčnost.

Myšlení srdcem. Andreo, to je to, co celou dobu tvrdím, říkám, přednáším. Jen jsem to nikdy takhle nepojmenovala. To je přesně to, co mám na mysli a cítím se tak zoufale bezmocná, když se to snažím lidem vysvětlit a oni nerozumí. Cítím se tak bezmocná, jak lidé stále více pozornosti dávají z těla ven. Od sebe ven. Ztrácejí se ve virtuálním prostoru, přežívají, nevnímají, jsou polomrtví a nevědí to. Necítí své srdce, svou duši, nemají pnutí po sebevyjádření. Nevědí, co se v nich odehrává a jak je to důležité! A že na tom jediném záleží!

Jak jste psala o odpojení se od rodů a rodin... To už také tak dlouho cítím a vůbec jsem tomu nerozuměla. Pochybovala jsem o těch pocitech, jak to, že to mám, jak to, že to tak cítím a druzí ne. A to byla tak obrovská úleva. A když si to spojuji se všemi souvislostmi, co vidím kolem sebe a které se mi dějí a lidem kolem mě, mým blízkým, vše tak dokonale zapadá.

Uff.

Děkuji Andreo za tu knihu.

Děkuji, že jste nám ji předala, předala ten vzkaz.

Jsem opravdu moc šťastná.

Teď jsem si ještě jistější, jsem na správné cestě, jsem správně. I když to rozhodně není lehké období:-) Možná právě naopak.

Velmi se těším, až se s vámi setkám.

A to bude určitě brzy!

S láskou

Jana


Hezké nedělní ráno Andreo,

v pátek se mi dostala rukou vaše užásná kniha, která mi potvrdila a dovysvětlila věci, které jsem tušil. Jediný problém je, že přesto, že je velmi čtivá nelze je zhltnout, protože nutí se zamýšlet, vnímat a zažívat snad všechny emoce už od první stránky. Nádherná "práce" a moc Vám za ni děkuji:-).

Důvod, proč Vám píši je, že Vás chci požádat o konzultaci. Pochopitelně důvodů je celá řada vč. toho Vás poznat, idkyž mám pocit, že se známe. Sám pro sebe se pokouším dát jasně a stručně ten podstatný byť si uvědomuji, že realita je velmi komplexní stejně jako i mé důvody.

Před pár měsíci a roky bych potřeboval poradit (doslova říct co mám dělat) a zbavit se tím odpovědnosti za svůj život a dnes je to spíš o tom, doslova zmapovat, kde se právě nacházím ve svém vývoji duše. Intuitivně tuším, že kráčím vpřed a správným směrem, ale vzhledem k minulé síle mého ega můžu být i na cestě opačným směrem.-). Mám pocit, že doslova držím kliku od dveří do jiného světa, ale už dlouho neotvírám, spíš jen otevřu nahlédnu a pak zase zavřu což vyčerpává.

S tím souvisí i druhý důvod - pochopení a docvaknutí v širokém kontextu toho, co se mi děje jako když dávám poslední část puzzle. Opět to tuším, ale ten obraz není kompletní.

Nevím do jaké míry je teď nutné být detailní a vytvořil jsem si domněnku, že to podstatné si dokážete načíst.

Přeji Vám krásnou neděli a těším se na odpověď,

Filip                                                                                                                                                             květen 2019


Vážená paní Andreo,

čtu Vaši knihu Známe se celé věky takřka se zatajeným dechem a dávkuji, abych vstřebala a pochopila správně. Od začátku vím, že k Vám chci na konzultaci, ale u kapitoly o vnitřním dítěti už je to doslova nutkavá potřeba:-). Ráda bych Vás tedy požádala o termín, ačkoli je mi už 47 let, snažím se na sobě pracovat, mé vnitřní dítě je zcela jistě nutné léčit. Za dosavadní počteníčko moc děkuji, není vždy snadné vše zpracovat ( a to jsem si myslela, kolik už toho znám), ale je to fascinující a nesmírně obohacující.

Přeji hodně sil do dalšího psaní a moc se těším na termín i druhý díl knihy.

Adriana                                                                                                                                                      květen 2019

Modelka Veronika Kašáková s knížkou Známe se celé věky mi poslala sms zprávu a fotografii:

 

"Milá Andreo, miluju vaši knihu!!! Mám ji u sebe pořád a všude! :) Děkuju."


květen 2019


V KNIZE ZNÁME SE CELÉ VĚKY NACHÁZÍM ODPOVĚDI, KTERÉ JSEM HLEDAL CELÝ SVŮJ ŽIVOT

ZNÁME SE CELÉ VĚKY je kniha, kterou napsala Andrea Homolová a já v této knize poprvé nacházím odpovědi na všechny otázky, které si kladu celý život. Kdybych tuto knihu četl před 50 lety, mohl se můj život vyvíjet jinak.

Takto jsem se ve své nevědomosti dopustil moha omylů, ze kterých jsem se neuměl poučit, protože mé vědomí, bylo nevědomé. Tím nechci říci, že svého života lituji, a že bych chtěl žít jinak. Tím chci říci, že vše co jsem prožil, bych lépe zhodnotil. Mohl jsem ve svém sebepoznání dojít dál.

Všem lidem, kteří vykročili na cestu sebepoznání, tuto knihu doporučuji. Ne pro to, aby žili podle toho, co je zde psáno. Nepřijímejme cizí myšlenky, pokud s nimi nesouzníme, ale snažme se jim porozumět a k jejímu přijetí dojít vlastním poznáním. V knize se toto poznání nazývá Duše vědomá. Pokud porozumíme tomu, co žijeme a proč to žijeme, staneme se vědomými a náš život nebudou určovat okolnosti, ale jen my sami.

Jsem přesvědčen, že kdyby kniha ZNÁME SE CELÉ VĚKY, byla napsána anglicky, stala by se světovým bestselerem. Tato kniha mi dala více, než všechny bestselery, které jsem přečetl.

Tímto děkuji její autorce.

Mirek Procházka, terapeut


Dobrý den, Andreo,

právě před chvílí jsem dočetla Vaši knihu "Známe se celé věky". Četla jsem ji několik měsíců, protože taková dávka nových poznání a vnitřních chvění, které jsem při čtení prožívala, bych nezvládla najednou...taky časově se to jen těžce dalo zvládnout, při nutnosti chození do práce a věnování se domácnosti a dětem a životu, jsem musela často knihu odkládat, protože jsem si musela najít pro její čtení chvíle s maximálním soustředěním, abych všechno pochopila správně, často jsem musela číst některé pasáže několikrát a vracet se k nim....zkrátka, chci Vám tím vším říct, že mě kniha opravdu uchvátila, fascinovala a snad poprvé za celý život, kdy jsem pochytila informace o různých vírách a náboženstvích a církvích a vždycky jsem pociťovala jakousi nedůvěru nebo nevíru v jakoukoliv jedinou církev a víru, tak s naprostou upřímností můžu napsat, že poznání sdělená Vámi v té to knize ve mě vyvolala ihned důvěru a ačkoliv dříve bych snad měla pochybnosti a spoustě věcem Vámi popsaných bych nerozumněla, tak tentokrát jsem uvěřila okamžitě, od prvních řádků jsem knihu hltala a chtěla vědět a znát víc a víc a posouvat se dál a proplouvat dalšími souvislostmi, ba co víc, často mi při čtení úplně "vařila krev v žilách", doslova jsem cítila, jak všecko ve mě pulzuje a "cosi" se probouzí...toto se mnou žádná jiná kniha nikdy neudělala.

Moc ráda bych se s Vámi potkala, poznala Vás osobně a chtěla s Vámi probrat, co můžu se svým životem udělat dál...cítím se jaksi nastartovaná, že je ta správná chvíle "něco" udělat, ale nevím přesně co, zjistit svoji pravou životní cestu, svůj opravdový potenciál a zjistit, co můžu pro sebe udělat, abych se cítila naplněnější a abych cítila svůj život smysluplnější.

Děkuji za Váš čas i krásné myšlenky a slova ve Vaší knize, které jsou tak uvěřitelné a dávají smysl snad právě proto, že Vy sama jim bezpodmínečně věříte a jak jsem pochopila, žijete již dlouhá léta v tomto nastavení, které je skze Vaši knihu pro mě nové a otevírá mi bránu do světa duchovního, který jsem doteď docela opomíjela a který mi teď mnohé v mém životě vysvětluje...

Ještě jednou děkuji a přeji hezký večer.

Iveta

Dobrý večer paní Andreo,

chtěla bych vám vyjádřit hluboké díky za Vaši knihu. Jistě víte za kterou, protože Vám musí chodit plno děkovných dopisů. Ta kniha je zjevení z jiného světa.

Otevřela jsem ji poprvé 23.3. Pod širým nebem. Jsou v ní všechny odpovědi. Jsem v její půlce a můj život se otřásá v základech a to mě teprve kapitola týkající se cesty za poznáním a propojením s partnerem čeká.

Obrovské díky Vám.

Mirka


Vážená paní Andreo,

čtu Vaši knihu Známe se celé věky takřka se zatajeným dechem a dávkuji, abych vstřebala a pochopila správně. Od začátku vím, že k Vám chci na konzultaci,ale u kapitoly o vnitřním dítěti už je to doslova nutkavá potřeba:-). Ráda bych Vás tedy požádala o termín, ačkoli je mi už 47 let, snažím se na sobě pracovat, mé vnitřní dítě je zcela jistě nutné léčit. Za dosavadní počteníčko moc děkuji, není vždy snadné vše zpracovat ( a to jsem si myslela, kolik už toho znám), ale je to fascinující a nesmírně obohacující.

Přeji hodně sil do dalšího psaní a moc se těším na termín i druhý díl knihy.

S přáním hezkého dne

Adriana

Drahá, kniha je naprosto přelomová neskutečná absolutně bezkonkurenční! Je to moje bible! Čtu jí postupně, protože to není úplně lehké čtení a vše podtrhávám a jsem z ní úplně vedle. Díky té knize zvládám vše, čím teď procházím a milión věcí mi dochází a se mi spojuje. Celou dobu se Andree chystám napsat v jakém jsem úžasu! Je tam také spousta nových věcí, které mě nádherně ubezpečují, že jdu správně. A ty také. Drahá musím ti kupit novou a pošlu ti ji poštou. Tuto si musím nechat, když laskavě dovolíš. Věnování v ní není. Velmi ráda bych se také s Andreou setkala tuto zpětnou vazbu jí můžeš přeposlat. Ta kniha je nadčasová. Něco takového tu zatím nebylo a jsem šťastná, že to jde z Česka a ne z USA, jako většina. Už ji mají všechny moje kamarádky a jsou z ní PAF😊 Emočně to je pro mě síla, protože je tam v každém druhém odstavci tolik pravd, jako by mi viděla do duše. No asi vidí 😊 Udělala Jsi pro mě neskutečnou věc, když jsi mi ji půjčila. Ani nevíš ❤❤❤

Jana


Milá Andrejko,

mé zážitky z Vaší první knihy "Známe se celé věky" jsou úžasné! Nevím, jak přesně popsat co prožívám... je to euforie. Místy hltám jeden řádek za druhým a jsem šťastná, že se mi dostává odpovědí na otázky, které mě provázejí již od dětství... jako bych je znala a ve Vaší knize se mi dostalo jakéhosi potvrzení, že má intuice byla správná, v takových chvílích pláču.. také objevuji spoustu nových informací, které jsou tak krásné.. dávají mi naději, víru a vnímám něco úžasného... popsat pocity, které mě provází knihou jsou jako ty, které mám třeba při východu slunce..

... povznášející a konejšivé, uvolňující a emotivní, blahodárné a moudré, léčivé a láskyplné...

Připomínají mi... kdo jsem...

V tu chvíli zapomínám na okolní svět a letím vesmírem Domů...

A je mi nepopsatelně krásně, vnímám jen všeobjímající lásku a mír... :)

Ze srdce děkuji za to, že se mi dostává odpovědí, které mi pomáhají, abych našla sama sebe a konečně vyšla do života s vědomím, že život je dar a taky zázrak a že jen já rozhoduji, jak jej budu žít :)

Děkuji vesmíru za Vás a Vaši knihu a těším se na další.

Krásu a radost pro Vás.

Iva


Krásny deň, Andrea,

je mi cťou, že sa ku mne dostala tak prelomová, hlboká a nádherná kniha Známe se celé věky. Zodpovedá mi najvnútornejšie otázky vzťahov, vrátane toho osudového.

"Chcete-li být součástí této nádherné zkušenosti, pak vás zvu, abyste se se mnou vydali na cestu objevování své Duše a k práci s ní, aby ste na takový vztah byli připraveni!"

Táto veta ma priamo zasiahla i keď ma čaká ešte veľa objavných stránok knihy pred sebou. Ďakujem z celého srdca, že touto knihou meníte každú ľudskú bytosť i mňa :)

Týmto by som sa rada dozvedela o Vašich seminároch, prípadne osobných konzultáciách na tému v predmete mailu.

S láskou a pozdravom krásnej jesene..

Lenka Joella


Čtenáři mi sem tam pošlou fotku s knížkou Známe se celé věky... Mám vždycky radost :)))
Čtenáři mi sem tam pošlou fotku s knížkou Známe se celé věky... Mám vždycky radost :)))

Vážená paní Homolová,

nedávno se mi do ruky dostala Vaše kniha (spíš mi byla vnucena mou sestrou Jindřiškou, už si u vás objednává novou) Známe se už celé věky.

Po přečtení prvních stránek jsem měla pocit, že jsem konečně našla, to, co potřebuji, po dalších kapitolách už mi bylo jasné, že jsem se nemýlila. Tato kniha mi přijde jako souhrn všech možných informací, které jsem získala během posledních let, jen jsou ty informace konečně vcelku, přehledně a čtivě obsažené v jednom titulu. Pravda, neshltla jsem knihu na jeden zátah jako román, na to je téma dost náročné, ale těšila jsem se na chvíli, kdy budu pokračovat ve čtení. Jednou mě čtení unavilo, trochu jsem meditovala a v jedné fázi mezi meditací a jakoby přicházejícím spánkem, jsem si najednou vizuálně rukou z oblasti břicha vytáhla nějakou oranžovou věc i s kořeny, měla jsem z toho moc dobrý pocit. Celkově mi dost věci jak se říká docvaklo, zapadlo do mozaiky. Proto Vám za ní moc moc děkuji :-)!

Na závěr jedna technická:-) Po dobu čtení jsem nějak počítala s tím, že to je již ona zmíněná trojkniha a že se dozvím, v jakém vztahu se to teď dlouhodobě nalézám a že v závěru najdu rady, co tedy se sebou dál dělat. Nicméně mi pak došlo, že toto byla pouze první kniha. Hledala jsem na netu, kdy vyjdou další, ale nic jsem nenašla. Kdy se tedy můžu těšit na pokračování? Jinak už si jí objednaly další dvě kamarádky :-).

Mějte se krásně!

Daniela


Dobrý den, paní Homolová.

V první řadě bych Vám chtěl poděkovat za knihu Známe se celé věky, která je pro mě kniha knih. Obsahem, uceleností, srozumitelností, vším. Těším se na chvíle, kdy se z ní zase kus přečtu.

Zdraví Oldřich


Dobrý den!

Právě jsem s úžasem a nadšením dočetla vaši knihu Známe se celé věky. Skláním se před hloubkou vašeho poznání a děkuji, že jej šíříte dál. Mnohé jsem jsem znala, znám a další ke mně přichází, ale mnohé mi vaše kniha objasnila a rozšířila tak poznání mé. Za což Vám z celého srdce děkuji.

Dagmar

Dobrý večer, vaše kniha je uzasna!!!!! Ani jsem ji nestihla dočíst a už ji čte sestra a nechce ji vrátit, dokud ji nedocte😀😀

Mohu si prosím objednat ještě jednu?

Moc dekuji

PS: lepší jsem necetla😁

Jindřiška


Dobrý den, Andreo,

píšu Vám, protože čtu knihu Známe se celé věky a musím před Vámi smeknout, protože jak po obsahové, tak po lingvistické stránce je kniha naprosto unikátní. Koupila jsem si ji, protože se profesionálně otázkou vztahů zabývám, ale něco takového jsem nečekala ani ve snu. Občas mě potěšil článek od některých autorů v alternativních časopisech, někdy i zahraniční kniha, která nicméně často opakuje jedno téma v celé knize. Duchovní tématika je pro mě už desítky let záležitostí, kterou ráda zkoumám a takto uceleně, srozumitelně a profesionálně toto téma v ČR nikdo nepojal.

Zaujalo mě také, že jsme se obě stejnou dobu zabývaly překladatestvím a tlumočením ( já němčině):-). Také jsem absolvovala semináře a kurzy- EFT, NLP, kvantová terapie a koučovací techniky.


S pozdravem Charlote


Dobrý den Andreo,

Čtu vaši knihu Osudové vztahy a nejdříve bych vám rada poděkovala... píšete o věcech, faktech, změnách, pocitech, které už nějakou dobu cítím, a vůbec jsem jim nerozuměla, cítila jsem se skrze reakce okolí jako divná, věcně nespokojena, nebo proste jako mimon :-/ dekuji za to, ze jste to vše napsala, protože mě to pomohlo se jen nadechnout a vydechnout a říct sama sobě : " jsi v pořádku, vše co citis je v pořádku" podívej už je to i napsané :-)

Tak a teď proc hlavně píšu. Rada bych se k vám objednala na konzultaci ohledně naseho vztahu s partnerem. Rada bych se od vás dozvěděla jaký jsme energeticky typ a zase se o kus v našem vztahu posunuli, aby nám bylo spolu lip.

Předem vám dekuji a těším se navidenou

Savena


"Čtu knihu zase od začátku a mnohem mnohem pomaleji. První čtení mi přivodilo stav rozšířeného vědomí tak, jakoby se mé tělo celé rozšířilo o 30-50 cm do šířky a vědomí vystoupalo nad hlavu a rozprostřelo se mi nad hlavou jako kobra nad Buddhovou hlavou a zastavil se mi tok myšlenek až na jednu jedinou.: "Tady jsem. Tady jsem." Tělo se mi zpevnilo v tureckém sedu do té míry, že jsem uvěřila, že bych takhle mohla sedět rok a zdravit svým klidem kolemjdoucí a být k nim laskavá, byť by to byl jen pohled, co bychom si vyměnili. Dokonce jsem si zkoušela z toho stavu odejít a pak zase usednout a ...šlo to zopakovat. Děkuji Vám za to."

Šárka P.


"Milá Andreo. Kniha mě úplně pohltila, spojuje se mně spousta věcí, o kterých jsem již něco četla nebo slyšela a samozřejmě se dovídám věci naprosto nečekané. Také dcera, která má tři malé děti, každou volnou chvíli věnuje této knize."

Irena T.


"Vážená paní Homolová, právě čtu Vaši knihu Známe se celé věky a díky ní zažívám nové a intenzivní pocity a všímám si nových témat kolem sebe. Celkově cítím ve svém srdci klid a lásku a za to jsem Vám a Vaší knize vděčná. Stejně je na tom při čtení i má maminka a moje kamarádka, tak se vzájemně ve čtení podporujeme a sdílíme nové poznatky. Děkujeme za krásnou knihu!"

Lenka V.


"Dobrý den, paní Andreo. Už druhou noc nespím, abych načetla všechna rozuzlení mých zranění. Naplňuje mě to klidem a současně strachem z očekávání, jak s tímto uvědoměním naložím. Moc Vám děkuji Za Vaši úžasnou knihu!"

Štěpánka H.


"Dobrý den, Andreo. To, že jsem narazila na Vaší knihu není náhoda a já děkuji vesmíru, že mě k ní přivedl. To co jsem již někde vyčetla a bylo neúplné se mi krásně spojilo do všech souvislostí a mezery se zaplnily. Je to nádherné a srdce naplňující čtení. Děkuji za to."

Izabela R.


"Milá paní Andreo, děkuju Vám! Vaše knížka vyšla přesně v ten pravý čas, jako by jste ji psala pro mě. Každý den ji studuji a žasnu, jak TO všechno "sedí". Pouze její hmotnost mi občas brání, abych ji mohla mít u sebe neustále. Je to prostě moje Bible.... Děkuji!"

Dita V.


"Můžu říct, že se k vaší knize budu vracet neustále, jelikož je nadčasová. Dostala jsem v ní odpovědi na otázky, na které jsem si zatím nedokázala odpovědět a myslím, že ke spoustě z nich jsem se ještě nedočetla. :) Děkuji moc z celého Srdce :)"

Tereza A.


"Musím Vám moc poděkovat za Vaši knihu. Procházíme s partnerem krizí a Vaše slova mi objasňují tolik věcí a souvislosti, které jsem cítila, ale neuměla je pojmenovat nebo jsem jen tušila, ale nevěděla, odkud přicházejí a proč. Je to pro mě v tomto "přechodovém" období spolehlivý průvodce a převaděč :). Děkuji Vám!"

Marcela Š


"Tak jsem si chtěla před spaním přečíst pár stránek a ve čtvrt na čtyři ráno jsem si musela tvrdě poručit: "A dost!", jinak bych nebyla schopna knížku odložit z ruky. Tomu tedy říkám pořádně výživné dílo!"

Dita E.


"Paní Andreo, Vaši knížku mám doma něco přes týden. Chci Vám napsat pocity, které zatím mám a taky že se od knížky nemůžu odtrhnout. Jakmile jsem začala číst Vaši knížku, začala jsem z ní získávat informace dvojího typu. První jsou takové, že mi potvrzují, že jsem na správné cestě. A druhý typ informací bych popsala jako kousky puzzle, které se najednou objeví a zapadnou přesně na místo, které chybělo k tomu, abych měla představu o konkrétní oblasti skládaného obrázku. Až zapadnou všechny chybějící kousky, bude jasné, jak nádherný obraz před sebou mám. Proto se tak pokaždé těším, až zas budu pokračovat ve čtení! Vaše kniha je úžasná! Určitě se k ní budu pravidelně vracet (a taky už přemýšlím, kdo ji ode mě dostane k narozeninám, Vánocům...), teď řeším dilema, jak si označovat místa, která jsou tak silná, že mluví přímo ke mně (asi budu vlepovat lístečky). Celá kniha je silná, ale jsou tam místa, o kterých mám teď pocit, že jste je psala přímo pro mě, dotýkají se témat z minulosti, která vím, že právě zpracovávám, přemýšlím o tom, jak je zpracovat a kniha mě vede. Děkuji Vám za tuto skvělou knihu, jsem vděčná, že ji mohu číst!"

Lenka L.


"Dobré ráno, velice Vás zdravím a přeji krásný den :). Ve čtvrtek jsem dostala od kamarádky Vaši knihu Známe se celé věky...vím, že to tak chodí, ale jsem do dnešního dne naprosto v šoku, protože tuto knihu jsem prostě právě teď potřebovala!!!!!! Četla jsem do noci, oči jsem měla ráno úplně unavené, ale nešlo se odtrhnout...plno věcí, které popisujete vnitřně cítím, ale nedokážu tak krásně pojmout, popsat, takže moc děkuji za výklad, nádherná kniha. Děkuji ještě jednou za knihu, je úúúžasná."

Katka V.


"Před několika roky mě nadchla Vaše kniha Všechno o Vašem dítěti. Ale už při nahlédnutí do Vaší nové knihy Známe se celé věky bylo jasné, že se Vám podařilo napsat něco naprosto mimořádného. Takové ucelené dílo o vztazích myslím dosud nevyšlo. Děkuji Vám!"

Irena K.


"Milá Andreo, já Vás můžu jenom a jenom obdivovat!!! Jste neuvěřitelně inteligentní žena! V knížce je tolik zajímavých věcí, které si při denních činnostech ani neuvědomujeme a přitom je vykonáváme automaticky a ani nás nenapadne přemýšlet nad tím - proč to tak je. Myslím, že jsou tam i skutečnosti, které by se daly patentovat."

Ivana K.


"Krásný den Andreo, kdybych Vám měla fotit každý můj AHA moment u Vaší knihy, tak byste už měla asi 100 fotek :-))) Ale včera jsem si četla o morfických polích a došla mi taková spousta věcí! Najednou už nemám potřebu neustále rozveselovat věčně negativní tchýni, protože vím, že je prostě jinde než já a pokud ona sama něco pro změnu neudělá, vyčerpávám pouze sebe sama. Najednou mi není líto, že nejsem se všemi kamáradka (obrazně řečeno), protože vím, že to ani není možné a je to tak správně. A také vím, že čím víc budu pracovat sama na sobě, tím víc posílím své vibrační pole a tím snáze se zbavím svých strachů, protože najednou nebudou mít takovou sílu. A také jsem díky této kapitole zjistila, proč jsou ty strachy tak obrovské, když je takzvaně pustím... protože najednou přese mě plyne obrovská energie všech možných strachů od jiných lidí... Vždy, když mám teď z něčeho strach, tak jdu a udělám to. Zjišťuju, že to jde a jsem stále silnější a silnější sama v sobě. Děkuji vám, Andreo!!!"

Katka L.


"Andreo, přijel jsem domů před 11 a teď to vše vnitřně zpracovávám. Ještě jednou Ti chci pogratulovat k nové knize a ocenit Tvoji práci! Opravdu skvělé! Ani mi to všechno ještě nedochází, totiž že jsem mohl být alespoň částečně u toho. Děkuji ti za to!"

Petr. M.


"Musím Andreo říct, že rozsah Vaší knihy je skutečně úctyhodný a vnímám, že je knihou na celý život, k níž se budu neustále vracet. Myslím, že při každém dalším čtení budu mít dojem, že ji čtu sice znovu, ale jako poprvé, vnímajíce její hlubší roviny."

Lenka P.


"Andreo, Tvoje kniha je úžasná, děkuji Ti za ni! Mám velké štěstí, že jsem Tě potkala!"

Lucie C.


"Milá Andrejko, jsem meganadšenáááá! Tleskám! Nemohu se od Vaší knihy odtrhnout. Podávám reference všem svým kamarádkám. Brzy bude vyprodanááá! :) Jsem tak NADŠENÁ! A plná radosti a čtu nahlas mýmu příteli... poslouchááá... :)"

Marie K.


"Milá Andreo, moc Vás zdravím a píši Vám, jelikož mi od Vás včera přišla kniha. A představte si, že můj muž si ji začal číst dříve než já! Já pročítám až dnes a musím říci, že je prostě Boží...moc děkuji za inspiraci pro celou naši rodinu!" ...... Za 15 minut po této zprávě přišla další: "Skvělé, přišel mi muž a už sedí opět s vaší knihou! Asi brzo vypíšu rozvrh hodin, kdo kdy bude číst! :)"

Dita K.


"Paní Andreo, v pátek mi byla doručena Vaše úžasná kniha. Jsem z ní nadšená, a moc si užívám každou minutu čtení. Velice Vám děkuji za tento neobyčejný dar, za velké poselství lásky a naděje. Děkuji!"

Jana M.


"Andreo, děkuji Vám za Vaši knihu! Je neuvěřitelná, nádherně a čtivě napsaná. Už teď vím, že ji budu číst znovu a znovu, protože mi dává obrovský klid v duši a mění mi pohled na vše kolem mě. Díky za Vaši práci!"

Lenka H.


"Čím více v knize listuji a pročítám, tím více před Vámi smekám. Před Vašimi znalostmi a darem je umět přenést na papír."

Hana M.


"Tečou mi slzy po tváři. Chce se mi křičet, proč jsem tu knihu neměl, když mi bylo 20 let. Chtěl bych koupit všechny a dát je mladým lidem na celém světě, aby pochopili, jak věci jsou. To co jste vytvořila, je naprosto geniální! Mám knížku na prsou, a cítím ji tlukotem srdce, cítím, jak nesmírně moc je živá... Mám Vás rád, Andreo..."

Martin S.


"Od chvíle, kdy jsem knihu dostala do ruky, jen pláču dojetím, láskou a nadšením, protože kniha má tak nádhernou silnou vibraci. Když jsem ji dostala do ruky, začala jsem se celá chvět."

Marie H.

Lucie Š. s knihou také trávila dobu dlouho po půlnoci a poslala mi fotku knihy ve svých peřinách a zvednutý palec s komentářem: "Je úžasná a nelze se od ní odtrhnout! A to jsem teprve na začátku!" :)