Internetový obchod

"Přestaň se nenávidět za to, jaký nejsi. Začni se milovat za to, jaký jsi."

BARBARA A. BRENNAN


NOVÝ E-SHOP NAJDETE ZDE:

NA TOMTO E-SHOPU VÁM DOPORUČUJI ZAKOUPIT POUZE DÁRKOVÉ POUKAZY NA KONZULTACI SE MNOU, ANDREOU HOMOLOVOU - OSTATNÍ KNIHY SI PROSÍM OBJEDNEJTE NA NOVÉM E-SHOPU UVEDENÉM VÝŠE. DOSTANETE SE NA NĚJ KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO.

DÁRKOVÉ POUKAZY NA KONZULTACI SE PRODÁVAJÍ NA TOMTO E-SHOPU JEN PROTO, ABYCH VÁM NEMUSELA K CENĚ ZA SEZENÍ ÚČTOVAT 21% DPH, KTERÉ BYCH V PŘÍPADĚ JEJICH KOUPĚ NA NOVÉM E-SHOPU MUSELA PŘIČÍST K JEJICH CENĚ.

DĚKUJI TĚŠÍM SE NA VÁS! 💙

TAK TROCHU DOST JINÝ E-SHOP :)

Vážení a milí, ráda bych vás požádala o případnou trpělivost s dodáním vámi objednané knihy a současně vám vyjádřila vděčnost a ocenění za to, že jste se rozhodli mé knihy nakoupit přímo u mě, protože tím mou práci podporujete mnohem více než koupí knihy v knihkupectvích nebo jiných online e-shopech, i když i za tyto koupě vám děkuji. :) Současně je ale asi zřejmé, že já nejsem klasickým e-shopem a že se někdy může stát, že kniha dorazí o něco později než je zvykem u klasických e-shopů, pro které je zasílání prodávaného zboží jedinou a primární náplní jejich činnosti. Proto vám chci poděkovat za vaše porozumění, podporu a laskavou vstřícnost, s níž mi většina z vás píše případné dotazy, kdy už objednaná kniha dorazí. Pokud se dodání zásadněji opozdí, posílám nově s knihou i dárek jako vyjádření mé omluvy a současně poděkování za vaši trpělivost. Děkuji vám!

S Láskou Andrea Homolová


A CHCETE-LI SI UŠETŘIT PŘÍPLATEK ZA DOBÍRKU, PAK MŮŽETE PROVÉST PLATBU PŘEDEM NA ÚČET:

115-693 781 0237/0100

a jako variabilní symbol uveďte číslo své objednávky. Děkuji!