Partnerská alchymie

NA TÉTO STRÁNCE STÁLE PRACUJI.

POKUD VÁS SEMINÁŘ ZAJÍMÁ, NAPIŠTE MI NA  andrea@astronox.com nebo na  jsem@andreahomolova.com a já vám dám vědět, až bude seminář připraven.

TĚŠÍM SE NA VÁS! :)

"Nevstupujete do vztahu s jedinou osobou, ale se třemi:

s tím, kdo si myslíte, že váš partner je, s tím, kdo váš partner je ve skutečnosti, a s tím, kým se váš partner stane v důsledku vztahu s vámi."

RICHARD NEEDHAM

KAŽDÝ Z NÁS JE JEDINEČNÝ A JEHO DUŠE MÁ SVOU VLASTNÍ ENERGII.

Tato energie promlouvá svým vlastním jedinečným způsobem.


Když vznikne vztah, setkají se spolu dvě velmi odlišné energie a dynamiky. Tyto energie se propojí a vytvoří spolu nové a jedinečné energetické pole, které doslova a bez nadsázky, nikdy před tím na planetě Zemi neexistovalo. A pak už je na každém z nás, abychom sami, vlastními prostředky, přišli na to, co je potřeba k tomu, aby toto spojení fungovalo.


Mezitím, co se snažíme a pokoušíme cestou "pokus - omyl" přijít na správný postup, naše partnerské energie a jejich mix začínají ovládat formu, jakou probíhá naše vzájemná komunikace, a to jak tak láskyplná, tak přesně ta opačná.

Ano, naše energie určují, jak milujeme, jak se hádáme, čemu dáváme hodnotu, čeho si nevšímáme! Ale také, jak chceme být milováni, jak chceme být oceňováni a přijímáni.


NAUČTE SE ROZUMĚT ENERGII SVÉHO PARTNERA...


Poznáte-li totiž do hloubky nastavení svého partnera a jeho přirozené reakce a vzorce chování ve chvílích, kdy jste oba zranitelní, a ve kterých se obyčejně cítíte dotčené (-í), odmítnuté (-í), zraněné (-ní) a přehlížené (-ní), a pochopíte-li, že jeho / její chování je doslova automatickým programem, nad kterým nemají moc ani kontrolu, pak už si nikdy nebudete jeho / její postoje a komentáře brát osobně a nebudete se cítit zranění.

Z hlediska energie existují 4 dynamiky, které určují nastavení osobnosti každého z nás. Naprosto podmiňují naše postoje a reakce, naše vnímání i cítění, způsob našeho myšlení i chování. Tím jasně definují i způsob našeho chování v partnerství. Tato typologie nevychází ani z astrologie, ani z Hippokratovy teorie o temperamentech, která se dnes běžně v psychologii využívá.


Rozdílnost našich ENERGIÍ se negativně projevuje nejvíce ve chvílích stresu

a dále ve chvílích intimních, kdy jsme nejzranitelnější,

protože jsme v tu chvíli sami sebou.


VĚDA TROCHU JINAK

Pokud se orientujeme v základech psychologie, určitě je pro vztah prospěšné, pokud jsme si vědomi, že je přirozené, že každý z nás si na svého partnera promítá svá nedořešená témata se svou matkou nebo otcem.

ALE!

Porozumět energii své, svého partnera a energii, kterou ve vztahu generujeme oba, představuje potenciál, který je mnohem praktičtější a účinnější, protože naše energie náš vztah ovlivňují v každém okamžiku, a tím určují jeho kvalitu i trvání.

Energie toho druhého nás totiž mohou povznést do výšin nebo zadupat do prachu!


Dokud nepochopíte, jak funguje energie vašeho partnera, po pár letech partnerství vás bude iritovat, budete mu mít věci za zlé a nepřestanete mu vyčítat - ať už nahlas nebo jen v duchu.ALCHYMIE PARNERSTVÍ

přinese vám, vašemu partnerovi a vašemu vztahu následující:

- začnete vnímat od partnera více lásky, ve vašem vztahu se obnoví nebo konečně projeví romantika

- vy i váš partner pocítíte v životě doslova příliv energie

- poklesne nejen vaše únava, ale i vaše podrážděnost

- začnete cítit, že vás partner hlouběji vnímá, přijímá a váží si vás

- budete vnímat, že vám partner (konečně) naslouchá a rozumí vám

- pochopíte, které vaše reakce, váš vztah blokují a opustíte je

- i vy hluboce porozumíte svému partnerovi a začnete ho díky tomu více oceňovat, méně mu zazlívat a vyčítat

- ve vašem partnerství se zásadně sníží napětí a míra konfliktu

- do vašeho vztahu vstoupí vzájemná tolerance a soucit

- nastoupíte cestu k hluboce uspokojivému a výjimečnému partnerství

- začnete vnímat své rozdíly jako obohacující

- pokud je váš vztah v krizi, otevřete pod ním záchrannou síť"U opravdového vztahu máte zcela přirozenou potřebu s ním tak zacházet. Chcete, aby trval navždycky. Toužíte ho zaštiťovat a ochraňovat. Nikdy ho nezneužívat. Nevystavovat ho drsným živlům. Nikdy nedovolit, aby sklouznul do všednosti a obyčejnosti. Pokud ztratí svůj lesk, toužíte o něj s láskou pečovat, dokud se znovu nerozzáří. Tím jej činíte ještě vzácnějším, skrze svou péčí a úsilí. A jeho krása a vzácnost se pak zvyšuje každým dnem."

F. BURTON HOWARD
SEMINÁŘ PARTNERSKÁ ALCHYMIE 

je pro vás i vašeho partnera a můžete očekávat následující:


+ Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto

                                                                URČENÍ TYPU ENERGIE VAŠÍ A VAŠEHO PARTNERA / PARTNERKY

+ beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut

JAK VAŠE ENERGIE SPOLU-REAGUJÍ

+

+