Reakce klientů, kteří se mnou pracují

"Stupeň intenzity člověka určuje to, co zažil a proměnil v sílu své duše."

ANNA SALOME HOMOLOVÁ (moje dcera v 11 letech)

Mí klienti jsou naprosto skvělí a mám je ráda, každého z nich...

Jsou jedineční a jejich jedinečnost společně aktivujeme v jejich vědomí. Pamatuji si detailně příběh každého z nich. Nejsou pro mne položkou na pracovním seznamu. Když se večer dívám na rozvrh příštího dne, proběhne mi před očima tvář klienta, pokud je to někdo, kdo se mnou pracuje pravidelně, a pak i všechny zážitky, které jsme spolu dosud prožili a těším se na něj. Těším se i na nové klienty. Na práci s nimi se připravuji, a tak vím s kým se setkám. Znám je, díky informacím, které o nich umím získat ještě před naší první konzultací, skoro by se dalo říci celé věky. A těším se, až uslyším, jak jejich duše zabarvuje jejich hlas, jak budou reagovat a jak budeme společně posouvat jejich hranice.

Naše společná práce se podobá spíše setkání přátel, jedná-li se o pravidelné klienty, a na první pohled to mnohdy ani nevypadá, že se odehrává něco, při čem se dějí tak obrovské věci a pohybuje se kvantovými poli na ose času bez hranic. Často se smějeme, sdílíme. Okamžiky intenzivní práce se střídaji s chvilkami přátelské výměny. A věci se mění a posouvají a já je pozoruji a cítím hlubokou vděčnost, že jim v tom mohu být průvodcem a prostředníkem. Možná mi neuvěříte, ale nikdy tam není ani špetka domýšlivosti a osobních zásluh. Vím, kdo jsem, vím, jaké mám dary a jaké jsou mé schopnosti, a proto už jsem za hranicí, abych cokoli z toho, co se skrze naši společnou úspěšnou práci odehrává, zneužila pro něco tak pomíjivého jako je uspokojení vlastní ješitnosti, osobní moci nebo nadřazenosti. Jsem vděčná, že mohu své klienty vést k víře, že naše vědomí je ten nejmocnější nástroj a že už žádný jiný mocnější nástroj člověk nikdy, co bude tady na planetě Zemi, nedostane.


PŘI PRÁCI SE SVÝMI KLIENTY CÍTÍM LÁSKU. KE KAŽDÉMU Z NICH. MOŽNÁ I PROTO DŮVĚŘUJÍ, ŽE JSEM SCHOPNA JIM POMOCI. A URČITĚ PRÁVĚ PROTO, ŽE K NIM TUTO LÁSKU CÍTÍM, JSEM SCHOPNA JIM POMOCI.


PODĚKOVÁNÍ

Andreo, děkuji Vám 🙏❤️🙏. Naše setkání bylo Božské ... vidím, vnímám více světla v sobě, ve svých blízkých, v druhých i v situacích ❤️😇❤️ S vědomím Božstvi, kterým jsem a s vděčnosti za naše setkání

Marcela


VDĚČNOST - MOJE I MÉHO KLIENTA :)

KLIENT:

Když jsem se rozhodl využít vaších služeb, tak mě zaujalo to, jak se ve vašem ceníku promítlo lidství vůči potenciálním klientům. Myslím tím cenový rozsah. Dalším láskyplným momentem bylo to, když jste zjistila při našem prvním kontaktu, že jsem delší dobu nezaměstnaný. Nechtěla jste, abych to, co jsem vám už dlužil, hned zaplatil. Až mně to bylo blbý.
Okamžitě jste mé snahy nějak zaplatit zastavila a navrhla řešení, abych nezůstal bez pomoci. Takže z mého pohledu je váš postoj k cenám a způsobu platby velmi lidský. Dokážete s tím vůči klientovi láskyplně pracovat. Za moji osobu vám za to musím velice poděkovat. Když už jsem u toho. Já vlastně nevím, kolik už vám teď dlužím.


AH:

nedlužíte mi nic, Jene 🤍

moje odměna je, že rostete rychlostí bambusu a že jste se doslova přerodil :)


KLIENT:

Nemám slov. Spíš slzy v očích . Ani nevíte, co to pro mě znamená, že si na mě uděláte čas. Jsem šťastný, že mohu komunikovat s někým, kdo mně rozumí a mohu se vyjadřovat tak, jak to cítím, svým způsobem. Velmi si toho vážím a jsem za to moc vděčný. Doufám, že se vám za to budu moct někdy aspoň trochu odvděčit. S láskou a vděčností vám ze srdce děkuji. ❤️❤️❤️🙏🙏🙏


i já vám děkuji, Jene 🤍RADOST

Dobrý den Andrejko,

včerejší rozhovor s Vámi byl pro mně velmi výživný :-).

Spoustu věcí jsem si zvědomila a pociťuji ještě větší vděčnost za to co mám. Jsem vděčná především za svého partnera, který je v tomto životě pro mně velkým učitelem a taky silně vnímám, že i já jsem pro něj velkým darem. Děkuji za své zdraví, rodinu, přátele i práci a koníčky a vlastně za šťastný celý život, který si tady vytvářím.

Má vděčnost za Vaše slova je obrovská. Jste darem pro celé lidstvo, pro nás všechny...

Děkuji, děkuji, děkuji....

Cítila a cítím tu neskutečnou energii, kterou jste mně naplnila a naplňujete.

I když ty předpovědi naší blízké budoucnosti nejsou až tak pozitivní, já jsem opět "nakopnutá" obrovskou sílou, nadšením, elánem tvořit si svůj život, budovat vztah...

Už vím, a opět se mi potvrdilo, že jsem tady správně, že má cesta je správná, jak já jsem naplněna světlem, láskou, vděčností....

Moc Vám děkuji za Váš čas a za to, že jste.....

Svetlana


NALEZENÍ VLASTNÍ DUŠE

Dobrý den.. Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat. Konečně jsem dostala odpovědi a vím, co se sebou. Cítím se tak krásně a bezpečně.. Moc si Vás vážím a moc obdivuji Vaše vnímání. Děkuju, že jste si na mě udělala tolik času a všechno mi vysvětlila, pomohla jste mi změnit celej můj život a absolutně nedokážu popsat, jak moc pro to pro mě všechno znamená. Jen chci říct, že mi zatím nepřišlo "vyúčtování". Ani mi to nejde vyslovit v tomhle případě. 😊😊 Ale přijde mi správné o tom informovat. Moc doufám, že budu mít možnost se s Vámi opět potkat. Děkuju ❤️

Kristý


VELKÁ PROMĚNA

Dobrý den Andrejko,

již jsme spolu měly dvakrát konzultaci. Naposled jste moc pomohla mému muži. Změna je veliká, z velkého cholerika se najednou stal kliďas. Dřív se urážel, byl vztahovačný, neklidný a často jsme se hádali. To vše je pryč. Taky už nemá takové sklony k alkoholu, jako dříve. V minulosti jsem ho nazvala i alkoholikem, teď bych to už o něm v žádném případě neřekla.

Daleko více je nakloněný k milování a má úplně jiný přístup k sexu. Je daleko více náruživý.

Potom co jste mu pomohla ve čtvrtek 6.5.2020 jsme v úterý počali a teď máme úžasnou dceru, která má dnes 7 měsíců a 24 dní.

Tímto bych vám chtěla mockrát poděkovat za vaši péči a pomoct. Jste úžasná bytost.❤️

Ella

Moje patnáctiletá dcera v tomto svém kritickém období čas od času na internetu zkontroluje, zda je u mě všechno v pořádku :)) a poslala mi link na recenze na mou práci, o kterých bych se bez ní nedozvěděla. Děkuji jí i vám všem. Pracovat pro vás a s vámi je mou radostí a posláním. (a Zdeňce se touto cestou ještě jednou omlouvám, že jsem nebyla schopna najít prostor pro další sezení bez rezervace.)


DALŠÍ VELKÉ PROMĚŇOVÁNÍ KROK ZA KROKEM


Dobrý večer, zprávy po čištění: cítím se více uzemněná, s lepší intuicí, lépe se ovládám a už tam není tolik prostoru pro neblahé aktivity proti vlastní osobě :-) děkuji Vám. Zmizel všudypřítomný strach, mám uzavřený svůj systém. Jsem ráda, že jsem necukla a nechala Vás tuto věc dočistit do úplného závěru, i když to trvalo dlouho. Víte, za různé terapie už jsem zaplatila spoustu peněz a jejich výsledky neměly dlouhého trvání 😩 😭 a tak jsem se lekla. Ale dokonce i ta poměrně dlouhá trhlina na zádech se po čištění zavřela jako zip. Máte velký dar. Jsem ráda, že jsem našla Vás.

Eva


ZNOVUZROZENÍ K ŽIVOTU - Z BOJÁCNÉ DÍVKY SILNOU A RADOSTNOU ŽENOU S VLASTNÍM BYZNYSEM

Vnímám, jak mě krůček po krůčku vedeš k mému cíli, přesně tak, jak jsi mi přislíbila. Máš moji plnou důvěru a nikdy mě to nepřestane fascinovat 😀 ty jsi dar z nebes 😊

Helena (výměna prostřednictvím zpráv)


REAKCE MÉ OBČASNÉ KLIENKY POTÉ, CO JSEM BYLA NUCENA ZRUŠIT NAŠE SEZENÍ:


Jé to je škoda, těšila jsem se na další skvělé výsledky 😅 nevadí, tak příště. Mám se krásně, od doby, kdy jsme spolu začaly pracovat se jen nestačím divit, co vše se mění a urovnává. Zlom pro mě nastal hlavně minulý týden - když jsem byla v Praze na zkoušky a koncert se Simonem Rattlem. Během toho týdne se udála neskutečná spousta úžasných věcí. První dny pro mě byly hodně stresující (museli jsme na testy na covid, abychom mohli hrát - to pro mě bylo úplně nejhorší 😅). Ale potom se vše zlomilo a začaly se dít úžasné věci. Zkoušky s Rattlem byly fantastické a opět jsem získala nové přátele, kteří se se mnou nikdy předtím nebavili (nebo jen minimálně). Také se stala jedna zvláštní věc - během karantény jsem téměř nebyla schopna cvičit, neskutečně mě to vyčerpávalo a už i po malé chvíli mě bolely ruce. Minulý týden po dvou dnech zkoušení s orchestrem mě z ničeho nic všechno bolet přestalo a od té doby jsem opět schopná hrát 5,6 hodin denně. Bylo to vážně úžasné, budu Vám více vyprávět až se zase uslyšíme 🙂 mějte se krásně a posílám pro radost jednu fotečku - právě se Simonem Rattlem, když jsme předávali dárek za orchestr. Jana


VÝSLEDKY PO NĚKOLIKA ZÁKLADNÍCH ČIŠTĚNÍCH ZA ÚČELEM ZVÝŠENÍ KVALITY ŽIVOTA

Dobrý den, Andreo,
děje se tolik věci jako o překot, ze už Vám to musím napsat. Není v podstatě žádná oblast mého života, které se kvantové čištění nedotklo. Navíc se na sobě snažím neustále pracovat a rozdíl v kvalitě života vnímám velmi markantně. Takže to vezmu pro přehlednost pěkně po pořadě :)

Vlastnosti
Férovost
Dříve jsem nebyla neferova, ale občas jsem primhourila oko nad lži (z vlastní slabosti nebo kvůli domnělé ochraně druhých a jejich slabosti). Lež v jakékoliv podobě se pro mě stává velký problém.
Zasadovost
Nemám pocit, ze bych byla kdy nějak extra zasadova. Teď je to pro mě velké tema a je pro mě velmi těžké chovat se proti hodnotám, kterým verim. Vzdycky pro mě byly nejvíc vztahy, teď jsem ochotna obětovat blízký vztah, pokud mé hodnoty torpéduje.
Slušnost
Začala jsem byt ještě více alergicka na neslusnost, hrubost, absenci respektu. Takové chování nedokážu naprosto kategoricky snéstVztahy
Milenec
Ukončila jsem vztah s milencem, kterého jsem měla 14 let. Najednou jsem tu lež (vůči všem zainteresovaným) nemohla unést. Řádně jsem se na svůj výstup opilá, to zase ano. Měla jsem pocit, jako kdyby někdo mluvil za mě. Prodlužovala jsem ten vztah ze strachu, ze tím utrpí firma, kterou spolu máme. Opak je pravdou. Vycházíme a nasmejeme se spolu víc než kdy jindy (jako za starých casu) a ve firmě je naopak ještě víc aktivní. Pochopila jsem, ze potřebuje on mě víc, než já jeho.
Partner
S partnerem, se kterým jsme měli turbulentní vztah, jako bysme k sobě našli jinou, opravdovejsi, bližší cestu. Najednou si umíme všechno jinak říct. Dokážeme byt bezprostřední, bez masek, her, ega. Cítíme, ze spolu chcete byt napořád. To cítím poprvé, i když jsme spolu 2,5 roku s o ruku mě požádal už před 2 lety. Najednou se svatba, kterou jsem vnímána jen jako gesto, stala našim nejhlubším přáním. Takže jsme se rozhodli se začátkem zari vzít. Porad ale cítím, ze v sobě má nejake frustrace a programy, které mohou byt problém, na tom je potřeba popracovat.
Nejlepší kamarádka
Stala se zvláštní věc. S kamarádkou, která byla mým nejbližším člověkem 20 let, jsem utnula veškerý kontakt. Slyšela jsem z mnoha zdrojů, jak manipuluje, jak zastrasune, chová se neurvale, překrucuje realitu atd. Od spousty lidi jsem slyšela, ať ji to už někdo řekne, ale nikdo s tim nic neudělal. Já ji hájila, protože jsem věděla, ze taková není. Teď mi život přihrál stejnou zkušenost. Zirala jsem jako blázen a napsala ji, ze takového člověka ve svém životě nechci. Bere mi to hodně energie, ale je zvláštní, ze bych to nechtěla vrátit, nezměnila bych v naši konverzaci jediné slovo. Vím, ze je to z důvodu, ze je nešťastná, nemá se rada a neví, kdo je (byt je krasna, vtipná, úspěšná, v nitru hodna, bohatá), ale já to proste nemůžu přejít.
Chlapi:
Je to neuvěřitelné, ale porad mě od té doby někdo balí :) Bankéř mi chce vysvětlovat bankovní aplikace soukromě u mě doma, redaktor Radiozurnalu na mě koukal jako na svatý obrázek, když jsem včera odešla z vecirku, chlapi se o mě pohádali a dnes si mě chtěl nějaký kluk po půlhodinovém telefonu vzít :)
Změny
Vše, co jsem odkládala, se rozjelo na plné obrátky. Koupila jsem definitivě nový byt, prodávam dům, hledam mezibyt, stěhuji firmu.
Práce
Hrne se na mě trojnásobek práce, než jsem schopna zvládnout. Budu muset rozšířit firmu. A samé krasne věci. Začíná se hodně probuzet behavio. Mám pocit, ze ve všem, co si vymyslim, mi jde cely svět na ruku. Vyloženě tím ziju a jsem tím nadšena
Finance
Na vše, co potřebuji a chci, mi vždy peníze přijmou
Jak jsme se bavily, mám pocit, ze se muj potenciál změnil z 1+kk na 4+1. Vy jste mi správně rekla, ze nemusím hned najet na totální vytěžení tohoto potanciálu. To mi ale evidentně nejde. Drancuji ho co to dá :)
Děkuji za všechno, děkuji ❤️

Helen


ŽENA NEŠŤASTNÁ Z MALÉ TOUHY MANŽELA PO MILOVÁNÍ

Dobrý den Andreo, moc Vám za čištění manžela děkuji. Skoro vždy předtím, když jsme si dali s manželem víno, tak se neskončilo do te doby nez se nevypily všechny lahve. O vikendu mi rekl at uz dalsi lahev neotviram. To jsem za celych 10 let neslysela. V pátek byl neskutečně uvolněný, šťastný, bláznivý a vtipný, jako by byl na nějakých drogách 😃
Sám cítí velké uvolnění a je daleko klidnější. Přijde mi, že je daleko více duchovně zaměřen a napojen. Řekl mi, že cítí, že k nám přichází miminko a že to bude holčička. Tolik se změnilo, a proto
teď nechám čas plynout a vše dozrát. Obrovsky děkuji.

Marie


ŽENA NEŠŤASTNÁ ZE SVÉHO VZTAHU SE SVÝMI DĚTMI I ZE SVÉHO POSTOJE K NIM

Milá Andreo, musím Vám napsat, že konečně zažívám radost běžného každodenního života a jsem úplně nadšená! Už vím co a proč dělám a že mám život pevně v rukou. Doma všechno řešíme až na výjimky v poklidu, Vanda je úžasně samostatná, víc si povídáme a sdílíme :-) zachránila jste nám životní perspektivu, moc děkuju! Inka


DALŠÍ KLIENTKA NA HRANICI ZHROUCENÍ, S HLUBOKÝMI ÚZKOSTMI, NEMOCNÝM A NEKOMUNIKUJÍCÍM SYNEM - ZMĚNY PO JEDINÉ 4-HODINOVÉ PRÁCI- změny po několika hodinách čištění


Andreo, musím vam sdílet první postřehy. S Pavlíkem jsme se poslední 2 mesice jen hádali, nemohla jsem vystat jeho silene chování, on uz me pak také přestal vyhledávat, opravdu pošramoceny vztah za krátkou dobu.
Od dnešního odpoledne me pořad vyhledává. Nejdřív na výletě na kolech, trval na tom ze musí jet stale vedle me - prý aby mi mohl vypravet o tom jak se citi. Pak vecer, když jsem meditovala, přidal se k meditaci. A před chvili se mi schoulil do klina na gauci a spokojene na me usnul. Bože, děkuji.

ZPRÁVA PO NOCI:

Hezke ráno.
Dnes ráno probuzení bez uzkosti. S úsměvem. S klidem. I kdybych chtěla, uzkost tu není!


MÁMA, KTERÁ SVOU RODINU NEZVLÁDALA, DOKONCE ZE ZOUFALSTVÍ POUŽÍVALA I MENŠÍ TĚLESNÉ TRESTY

Milá Andreo, od minulého čištění jsme úplně nová rodina 😃 smějeme se spolu, rádi si hrajeme a 90% času je pohoda i v karanténě. Starší dcera se rozmluvila a mladší vidí lépe bez brýlí. Zítra se na Vás bude těšit můj manžel. Srdečně zdraví Katka


JEDINÉ ČIŠTĚNÍ ODSTRANILO ÚZKOST A PANIKU Z OBROVSKÝCH ŽIVOTNÍCH ZMĚN (odchod z práce, rozvod, stěhování)

Dobry vecer Andrejko, chci Vam napsat, jak dobre se citim po dobehnute terapii od vas na strach ze zivota. Mam zvlastni pocit, pocit klidu. Strach ze zivota i o finance je pryc. Citim velky klid, i kdyz stale nevim, kam me osud zanese, ale duveruji. V patek jsem byla posledni den v praci a vyrazne se mi ulevilo. Spadl ze me velky balvan tihy, i kdyz praci novou jeste nemam, citim, ze bylo spravne odejit. Moje duse se raduje, jako by to bylo soucasti jejiho planu. Moc Vam dekuji!! Pokud bude neco akutniho, ozvu se. S laskou Helena♥


CESTA K SOBĚ - klientka, se kterou pracujeme pravidelně

Vratila som sa k nasmu prvemu sedeniu a mojim kodom. Vnimam ako pracujem v rovine energetickej ... rovine vedomia .... a to prepojenie cez emocne telo az dopad do fyzickej roviny. A premietla som si aku cestu som od vtedy urazila. Pocuvali sme aj tvoje sedenie s Peťkom a pokazde ze wau ... mne to pomaly rozsiruje obzory a vedomie. ♥♥♥ Je to uzasne Andrejka ! Vdaka Ti ! 💞Cely koncept ktorym ma vedies je uplne iny ako vsetko co tu je. Nikomu som sa tak nezverila ako tebe ... lebo odtial prudi pravda a sila. Nie je to iba fukanie pericka. Aj ked je to rozpravka. :) Ked sa nacitis ... pochopis tu obrovsku lasku a vdaku ktoru ti posielam ...💖💞

Alex


VELKÁ ZMĚNA I PO ČÁSTI ČIŠTĚNÍ

Dobrý večer, paní Homolová, po včerejším čištění se cítím skvěle! Jsem mnohem klidnější, stres a úzkost, které jsem pociťovala v posledních dnech úplně zmizeli. Cítím se volně a svobodně a radostně a také se mi mnohem lépe hraje. Dnes jsem měla zkoušku s orchestrem a ještě nikdy jsem se takhle krásně na zkoušce necítila. Po zkoušce (dlouhá 4hodiny) jsem vůbec nebyla unavená - dřív jsem často bývala hodně vyčerpána. Lidi, kteří mě dřív vždy nějak rozhodili, mi dnes byli úplně ukradení a také jsem si všimla, že jiní lidé si se mnou chtějí povídat víc než jindy a jinak (pozitivně) reagují na mnou přítomnost 😃 také jsem lépe reagovala na to, když se mi něco hned úplně nedařilo. Vždycky mě to strašně trýznilo. I když nikdo kolem mě nic neříkal, měla jsem vzdycky pocit, že v tu chvíli to určitě slyšel celý orchestr - dnes už tyhle reakce byly mnohem mnohem lepší. Mohokrát Vám děkuji, těším se na další konzultace a čištění! Srdečně Vás zdravím, Jana 🎶💗


PROMĚŇUJE SE MÁMA I DĚTI

S jednou mou klientkou pracujeme na její proměně už rok a její život se za tu dobu zcela proměnil. Postavila se do své síly a ženství, miluje samu sebe a celý život, a proto se rozhodla, že podobnou proměnu chce dopřát i svým dětem, 16ti leté dceři a 20ti letému synovi. Jen po 3 čištěních jsem dostala následující zprávy:

"Andrejko 🌞 report od Dominiky 👍👍👍 cítí se úžasně, klidnější a má ze sebe obrovskou radost ⭐ moc tě pozdravuje a děkuje ❤ hezký večer 🌷"

a od syna, který je profesionální sportovec:

"Andrejko 🌞 posílám zprávy 👍👍👍 Péťa se cítí fyzicky i psychicky v síle 👍 je to vidět na první pohled, změnil se pohyb. Přepošlu ti zprávu od něj, abys viděla, jak naši práci na něm vnímá: "K smichu mi to rozhodne neprijde! Citim zmenu!💪🏼a moc za to dekuju ze to pro nas delas maminko❤posilam ti pusu""

Jana


POUHÁ PŘÍPRAVA SYSTÉMU NA HLUBŠÍ PRÁCI PŘINÁŠÍ VELKÉ ZMĚNY

Ďakujem Vam ešte raz velmi pekne, take ľahké telo som uz daaavno nemala, akoby som schudla 5kg 😄

Tina


PŘÍKLAD TOHO, JAK MOCNÁ METODA KVANTOVÉHO ČIŠTĚNÍ JE

Kontaktovala mne zoufalá žena - zdravotní sestra v nemocnici - s tím, že ji management nemocnice dal jasně na srozuměnou, že se již delší dobu chová k pacientům nepřípustně hrubě a necitlivě, a pokud se to stane ještě jednou, bude propuštěna. Svoji práci miluje a řekla mi, že vůbec netuší, co se děje, a že pokud je opravdu takto hrubá, tak to sama nevnímá a nemá nad tím žádnou moc. Pracovaly jsme více než 4 hodiny a dopadlo to takto:

"Dobry den pani Andreo. Po dvou sluzbach v praci sama sebe nepoznavam.Ani se mi nechce verit s jakou lehkosti a laskyplnosti komunikuji.Chtela jsem se ozvat pozdeji,jestli tomu bude tak i po delsi dobu,protoze to je pro me totalni promena a nemuzu tomu ani uverit.Dekuji moc za vse a preji Vam at se vse dari podle vasich predstav.

S laskou Anicka."


VHLED DO VLASTNÍHO NASTAVENÍ OTVÍRÁ VĚDOMÍ A PŘINÁŠÍ VELKÝ POSUN - někdy stačí jediné sezení

Dobrý den Andrea, rada by som s vami pozdielala zmeny, ktoré sa mi deju ako som sľúbila. Niečo dôležité sa zmenilo. Akoby som pochopila, konečne, co sa so mnou v zivote deje. Uz si nepripadám ako debil, beznádejný prípad, ktorý sa síce velmi snaží ale aj tak to ide od 10 k piatim. Zrazu tomu vnutorne rozumiem, vnímam svoju životnú cestu, cestu svojej duše a som za ňu vdacna. Cítim vo vnútri hlboký pokoj a zmierenie. Všimli si to aj priatelia. Viem, ze pracujete aj s Genovymi kľúčmi, tak mam pocit akoby sa mi pootvorilo Vodné oko, ktoré opisuje Richard Rudd v úvode. Ďakujem a prajem vam krasne dni.

Anne-Marie🌹


PROPOJOVÁNÍ SE SEBOU PŘÍNÁŠÍ VIBRACI LÁSKY A SVĚTLA

Veľké posuny Andrea. Vo vnímaní,cítení, prežívaní. Vonku prší a vo vnútri svetlo - zdroj. Prišla si do mojho života minútu pred dvanástou, posol svetla a sily. Robíš veľkú službu mne a iným ❤❤. Moc ťa objímam. Slovami to ani tak nejde vyjadriť čo cítim.

Dagmar

moje pravidelná klientka, s níž cestujeme do hloubky její duše a stejně jako lovec perel z těch hlubin vynášíme perly její Duše, říjen 2019


Z TEMNOTY DO SVĚTLA ZA JEDNO KVANTOVÉ ČIŠTĚNÍ

... a je mi dobre. Zacinam si uvedomovat, v jakem vedomi jsem zila a nechapu, jak je to mozne. Jak je mozne, ze jsem se vzdy videla jako ta podradna, nehodna lasky, zajmu? Ze jsem doted zila v negativismu (ale ja si vazne myslela, ze jsem pozitivni), vzdy cekala, ze se neco stane, ocekavala to spatne, nechavala si libit spoustu veci atd atd. Nechapu to, ale delo se mi to uz od detstvi, pamatuji si, jak jsem si rikala, ze ja nejsem tak dobra jako tahle, nebo tahle, nebo tato. Porad jsem mela (i nyni v dospelosti) tendence se s nekym porovnavat a srovnavat a "ponizovat se" slovy: ty nejsi tak hezka, nejsi tak dobra, vsichni jsou lepsi nez ty.
Jsem rada, ze na to ted muzu pohlednout z jineho uhlu a pocitit, ze uz to tak nechci, nepotrebuji a hledet na sebe jako individualni a jedinecne stvoreni, ktere si chce hrat, zpivat, tancit, radovat se jako dite.

Petra

jen pro info: co se smaže, už se ve stejné formě nikdy nevrátí

říjen 2019


TAHLE KRÁSNĚ SE NÁM SPOLU PRACUJE A ŽIVOT SE PŘI TOM PROMĚŇUJE...

Pár zpráv ze spolupráce s odstupem několika dnů po velkém posunu a kvantovém čištění:

...Ahoj Andrejko, zasilam informace ze života Nedočkavky obecne :) dnes jsme se vratili z týdenní dovolené mimo civilizaci s přáteli a jejich dětmi věk 0-4 roky, celkem asi 12 deti, takže masakr na nervy, zatezovy test dopadl skvěle, užívala jsem si to, vypjate situace zvládala bez úzkosti a dokonce jsem vlivem okolnosti musela řídit asi 50 km do XXX, zvládla jsem to bez problému. Jde mi teď mnohem lépe věci pouštět a nechávat všemu volnost, těším se na naši středu 😘

... Ja vím, ze ti to píše asi kazdej klient, ale ja z nás dvou mám takovou radost 😁ze sem si te našla a pomáhas mi😘 jinak se cítím skvěle, balvany jsou pryč, plno energie, paráda 💃

...Paneboze ja jsem uragan 😅 začíná mě to bavit, krásný víkend drahá 😘

Lenka

.......................................................................

Ohromne mi pomáhajú tvoje vhlady ... postoje sprostredkovane myšlienky energie do slov 🙏
Učím sa doslova dychtivo nasavam každá bunka má tu potrebu .,.. v mysli tancujem spievam ( to v skutočnosti neviem) áno áno áno konečne !!!

Andrea krásne ráno ... Vždy má bavilo žiť. Ale bolo to take kĺzanie sa po povrchu mysliac si že to je ono. Tieto hĺbky sú novým poznaním. Ďakujem za sprevádzanie. Je mi o 100 percent lepšie ako včera. Aj keď telo je ako po práci v záhrade. Spoznávam iné súvislosti. 🙏💖 Až teraz to má grady a je to iba o mne .....
Áno trochu som vzrušená a trochu sa bojím ...spat ale už nikdy 🤗

Janka, terapeutka

září 2019PRAVIDELNÁ SPOLUPRÁCE A JEJÍ PLODY

Andrea ďakujem za dnešný deň ... ďakujem za možnosť vidieť vnímať a pochopiť súvislosti... posuvam sa každým jedným rozhovorom s tebou ... veľká moja pokora .... cítim väčšiu stabilitu a silu a schopnosť ostávať v tej sile
.... veľmi si mi dnes pomohla byt silnejšou aj pre Janku... kupem sa doslova v energii vďaky a lásky
Milujem vnímať plnosť každou svojou bunkou
Predvčerom v noci má prebudila nádherná energia .... mala som pocit akoby energia Lilith tancovala v každej mojej bunke to na zaver
S hlbokou láskou Peťa💖

Peťa, psycholožka a terapeutka

září 2019


PO HLUBOKÉM A INTENZIVNÍM KVANTOVÉM ČIŠTĚNÍ 7 ČAKER

Andreo 🌺 děkuji za dnešní zážitek 🌹 cítím lehkost a zodpovědnost 🌷 celý srpen jsme spolu pracovaly a jsem nový člověk.

Dovoluji si sdílet mou fotografii 🌹ta visí místo volejbalistky, kde bylo napsáno Look can kill (Pohled může zabít). Staré energie odcházejí, jak vidíš..

Děkuji ti za naše přátelství. 🌹

Eva PhDr.

září 2019

Eva, PhDr.
Eva, PhDr.

KROKY SMĚREM K NOVÉMU ŽIVOTU

Dobry den, Andreo,
Pisu novinky;)
Nastydnuti se zmirnilo hned pristi den a v nedeli jsem se citila uz dobre, celkove mam pocit lehkosti a uzkosti take podstatne vymizely...
Mam take vice pocit, ze muzu dychat!

Moc dekuji a tesim se na dalsi!

Monika


PO VYČIŠTĚNÍ MÁMY OD ÚZKOSTÍ - ÚLEVA I PRO JEJÍ MALÉ DĚTI

Andrejko ještě jsem ti chtela napsat vedlejší následek našeho čištění - Péťa (3 roky) si přestal do krve kousat nehty a Pavlíkovi (10 měsíců) přestalo slzet a hnisat levé oko 😉 vše jsem to vnimala jako zrcadlení mých úzkostných stavu a vnitřní nepohody. Všechno je to pryč a já i děti jsme najednou fit.

Dekuji TI MOC za všechno!

Jana

(Děti do výměny zubů skutečně odrážejí vnitřní stav své matky.)


ČIŠTĚNÍ 2. ČAKRY - VNITŘNÍHO DÍTĚTE A NÁVRAT RADOSTI A HRAVOSTI

Milá Andrejko ☀️
cítím se skvěle 🌹 jako Královna holí 🌺🔥 dovršila poznání sebe sama 🌞v meditaci přišel vzkaz KONEC ČERNÝCH VLASŮ ❤️ nyní jsou oříškově hnědé 🙆
Děkuji za vše 🌹 obrovská úleva, radost, dětská hravost a láska ❤️❤️❤️

Eva


PROMĚNA  NA TĚCH NEJHLUBŠÍCH ÚROVNÍCH

Ahoj Andreo,

Kazdy den, kdy jsem na chajde, travim aspon 3 hodky u reky. Je "mala, ale divoka". Skacu po sutrech, leham si do tuni (pekna ledarna, ale miluju to), koukam na vodu a povidam si s .....kymkoli a cimkoli. Beru si s sebou blok a tvoji knihu (celkem se pronese :)). Vetsinou ji neotevru, ale chci ji mit u sebe. Klidne pod hlavou, kdyz lezim na kameni. Je to takova mapa. Ted uz je v ni sem tam vylisovana muska nebo rozmazly pyl, protoze ji ctu nejradsi venku. Dukaz je v priloze.

Myslim, ze ted se to konecne vsechno spojuje a vyjevuje..........

........ Diky tomu vnimam svoje telo konecne jako krasne a smysluplne...... 

Pocit viny mizi postupne sam od sebe. Klukem/muzem uz bych byt nechtela.......

Chalupa je pro me misto, kde se to vsechno prirozene potkava. Prubezne brecim, ale ne bolesti, citim jen nehu a lasku a ulevu.

Vzdycky jsem rikala, ze se to s tatou tak nejak divne utlo, ale sama jsem si neuvedomovala, jaka rana to pro me byla, stejne tak jako Petruv porod a odkladani a nedostatecne mazleni Lenicky :) a vsechno ostatni.

Taky jsem si zacala vic vsimat momentu, kdy mluvim nebo konam pod vlivem strachu z neprijeti, odmitnuti, ze snahy zalibit se. I v tech mnoha malych, zdanlive bezvyznamnych situacich. Dava mi to vic pohody, mene potreby podrazdene reagovat nebo se obhajovat a vic pochopeni pro druhe.

Cele me to strasne bavi, je to muj nejzajimavejsi projekt. :)

Moc dekuju za tve vedeni, citlivost a obcas primerenou udernost a tesim se, co ze me vydolujes priste.

Lenka (moje klientka, s níž pravidelně pracujeme a posouváme obrovské věci v jejích nejzákladnějších nastaveních)


Z NEÚSPĚCHŮ ROVNÝMA NOHAMA DO ÚSPĚCHU

Milá Andrejko,

děkuji za kvantové čištění mého syna. Děkuji za tvé přesné vhledy na něj, za odblokování v energetických tělech. Po letech neúspěchů, přichází úleva a obrovská změna. Děkuji za očištění těžkého karmického vztahu s jeho trenérem. Mým záměrem bylo, aby s ním chtěl někdo smysluplně pracovat. A teď, po tvém čištění - podepsal smlouvu dokonce s jedním z nejlepších týmů v České republice 🏒! Nemohu vyjádřit slovy...

🙏🙏🙏♥️Eva


KONEČNĚ ŽENOU A DOMA VE SVÉM TĚLE

Milá Andrejko,

mnohokrát děkuji za kvantové čištění. Po vyčištění 1. čakry se cítím skvěle 🌹 cítím obrovskou lehkost, vitalitu, přijetí a všeobecné uvolnění💫 díky tobě se cítím ve svém těle jako doma (poprvé) 👏 a neuvěřitelně žensky 🌹. Těším se na další setkání a spolupráci.
MILUJI TĚ, OMLOUVÁM SE, PROSÍM ODPUSŤ MI, DĚKUJI TI

♥️♥️♥️Eva


JE MI POKAŽDÉ JEŠTĚ LÉPE

Dobrý večer Andreo,

chci Vám moc poděkovat. Cítím se zase mnohem mnohem líp. Odpoledne bylo skvělé. Vše zase bylo o dost lepší cítím se spokojeneji a dostávám odvahu pustit se do věcí které jsem se vždy bála dělat. Je mi prostě líp. Cítím se otevřenější a smířenější. Věřím, že si to vše bude postupně sedat a půjde to dobrým směrem. Určitě je na mě ještě spousta práce, ale ta kterou jsme spolu odvedly, už je také moc znát. Úzkosti jsou pryč. Opravdu děkuji. Vážím si Vás i toho, že mám možnost být Vaší klientkou. Přeji krásný víkend a budu se zase těšit na další konzultaci.

Katka, potomek jedné ze žídkovských bohyň

červen 2019


SLZY DOJETÍ

Andreo, moc dekuju za vsechnu podporu. Spoluprace s tebou me obohacuje tak hrozne moc, ze mne tecou slzy, kdyz ti to ted pisu.

Zuzana

                                                                                                                                                                    červen 2019


UŽ SE SEBOU NEBOJUJI

Andreo,

po dnešním čištění cítím lehkost, úlevu a vyrovnanost. Cítím se jako nový člověk a po dlouhé době se sebou vnitřně nebojuji.

Moc Vám za to děkuji.

Zuzka

červen 2019, po kvantovém čištěníDŮVĚRA V SEBE A V ŽIVOT

Milá paní Andreo.

Od června jsem nastoupila do terénního týmu XX,pobočka XX...a už tady je posun. Zvládám ten nástup a dost podstatnou změnu v mém životě docela dobře a věřím, že to tak půjde dál ve všech oblastech mého života.

Informace od Vás osvětlují mnoho "černých děr" v mém životě, už mi dorazila i kniha k léčení vnitřního dítěte.

Zásadní informací byla Lilith v mém životě, mám pocit, že ona je má druhá tvář, touha po svobodě a strach, že mě někdo chce ovládnout, touha přijít věcem na kloub, hledat pod povrchem, to, co jiní považují za divné, bláznivé - to ke mně patří a já jsem to konečně přijmula. Často mám totiž pocit, že jsem cizincem ve své rodině...

Snažím se naučit ukotvování, to mi zatím ne vždy jde, ale pracuju na tom. Vlastně denně se zamýšlím nad maličkostmi, víc si věřím, nebojím se, že vyjde najevo, že něco neumím, nevím, prostě, to, co mě dřív  stresovalo už nade mnou nemá takovou moc.

Po našem rozhovoru jsem měla pocit velkého zklidnění a hlavně důvěry v sebe a svůj život.

Těším se na další konzultaci, chci na sobě dál pracovat s Vaší pomocí.

A věřím, že se mi podaří namotivovat i syna. Tam je také posun, podařilo se mi jej dostat ven z domu na kolo, což se stalo po několika letech;-)...

Moc děkuji a brzy na slyšenou...

Krásné dny přeje Adéla

červen 2019


ZTRATILA JSEM SAMA SEBE

Milá Andreo, děkuji za Vaší knihu Známe se celé věky. Díky této knize jsme se vlastně seznámily. Když jsme spolu mluvily poprvé, měla jsem strach a Váš hlas v telefonu mě okamžitě uklidnil. Zároveň mi náš rozhovor dal nejen nový pohled na astrologii, ale především důvěru ve fungování vesmíru, že mi poslaly právě Vás. V našich společných rozhovorech cítím obrovské propojení (známe se celé věky) a velké navýšení vibrací, které jsem schopná udržet i několik dní. Největší posun u mě nastal při vaší větě: přestaňte podávat výkony - to byl zlom, kdy jsem pochopila své největší vězení. Uvědomila jsem si svoji skutečnou hodnotu a vnitřní sílu, že nepotrebuji přijetí ostatních, a že ty výkony podávám právě proto. Objevila jsem díky vám sebe a došlo k bezvýhradnemu přijetí,. Objevila jsem svou ženskou stránku a prošla jsem alchymistický sňatek ve mně. Vnitřní muž a vnitřní žena začínají být v rovnováze. Moc vám děkuji 🌹 bohužel to ani není možné vyjádřit slovy.

Eva, univerzitní profesorka


URAZILA JSEM KUS CESTY

Andreo, dnes je tomu rok, co jsem s Vámi měla poprvé konzultaci. 👍 Jela jsem podél řeky a dělo se totéž co loni, jako v časové smyčce, 💮 plné nábřeží lidí a otevírali řeku. Mě to vedlo k zamyšlení, jak obrovský posun jsem od té doby zaznamenala díky Vám. 💮💮💮

květen 2019, Eva, univerzitní profesorka

ZE SYNDROMU VYHOŘENÍ DO KONDICE

Cítím se skvěle! Na takovéto vjemy si velmi rychle zvyknu! Cítím chut na dnešní den, což se mi nestalo ani nepamatuju. A ještě zvláštnější je pocit, že zvládnu to, co mám naplánované, což se mi nestalo asi ještě nikdy. Takže SUPER! Předpoklady jsou skvělé, večer dám vědět o průběhu dne a výsledky. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám krásný den!

Večení info: Hlásím denní souhrn: i když den proběhl o dost jinak, než jsem předpokládal, odvíjel se a dopadl naprosto dokonale:
a) i když jsem většinu věcí nestihl a nedodal, prakticky celý den jsem byl v pohodě a nebyl jsem nervózní, jak bývalo mým zvykem
b) i když jsem nepřipravil a nedodal všechno, co bylo třeba, tak druhá strana reagovala pozitivně
c) i když jedu celý den už od rána, nemám teď pocit, jako 100x vymačkaný citron, což býval můj standardní pocit takto navečer.
Jestli mohu, tak je to za 30 bodů z 10! Obrovský dík a těším se na prokračování!

Petr, top manažer


TRPÍM ÚZKOSTMI A OKP

Milá Andreo, chci vám nesmírně poděkovat. Změnila jste můj život. Díky vám konečně začínám opravdu žít a život si užívat. Více jak 10 let patřily do mého života úzkosti a obsedantně kompulzivní porucha (OKP). OKP mi postupem času velmi znepříjemňovalo život. Byla jsem jako ve vězení. Od samého počátku jsem kromě klasické medicíny hledala i jiná alternativní řešení, jak s touto poruchou pracovat. Za těch 10 let jsem vyzkoušela velkou řadu různých metod, navštívila několik terapeutů, ale nic z toho mi nepřineslo úlevu. Ale nechtěla jsem se smířit s tím, že budu muset do konce života užívat prášky. Když jsem podruhé otěhotněla, mé potíže se významně zhoršily a já jsem cítila, že to sama nezvládnu. I když jsem věděla, že aktuálně pracujete na své knize a jste velmi časově vytížená, požádala jsem vás o pomoc. Neodmítla jste, ba naopak jste mne uklidnila slovy, že to spolu zvládneme a bude mi lépe. Zanedlouho jsem díky vám dostala odpověď na to, proč je OKP součástí mého života. Vyřešily jsme spolu všechna témata, která s touto poruchou souvisela a mě se ulevilo. V takový zázrak jsem už ani nedoufala :) Po uvolnění zatížení mne pak čekal další úkol, který jsem díky vám také úspěšně zvládla. Vy jste mi totiž poprvé a jako jediná konečně vysvětlila, jak funguje naše nastavení v mozku a i v této fázi jste mi pomohla. Od samého počátku jste se mnou byla v aktivním kontaktu, když jsem potřebovala, zavolala, vysvětlila a podpořila mne. Toho si cením nejvíc, bez této podpory bych netušila, co se děje a jak s tím pracovat. I pouhé vědomí toho, že když bude potřeba, jste tu pro mne, bylo pro mě nesmírně důležité. Dříve jsem takový přístup u nikoho nezažila. Skončilo sezení a tím i kontakt s terapeutem. To úplné dotažení věcí do konce přineslo ty nejlepší a hlavně rychlé výsledky. Nyní se cítím velmi dobře, OKP i úzkosti jsou pryč a já jsem nesmírně vděčná za to, že jsem vás potkala.

Monika, manažerka


VŠECHNO DÁVÁ SMYSL

Přála bych každému, aby se k Andree alespoň jednou v životě dostal. Když ne v tomto životě, tak aspoň v tom příštím. Mám dojem, že mých předchozích 12 let jakési spirituální cesty směřovalo právě do tohoto momentu a tohoto setkání. Do něčeho nevidíte, potřebujete zvědomit opakující se vzorec ve Vašem životě nebo prostě jen pochopit zdánlivě nepochopitelný úděl anebo si jen tak poplout na vysokých vlnách vibrací? U Andrey je to správné místo.

Věra, právnička


BOLÍ MĚ VZTAHY

Milá Andreo, děkuji za knihu i za Vše co pro mou duši a srdce děláte. Práce s vámi mi pomáhá od strachů, které ve mě byly ukryty dlouho a hluboko.... Nejen, že jste mi pomohla odkrýt a zahojit hluboké rány na duši, což vedlo také k odstranění dlouhodobých bolestí zad. Vaše energie, vědomí a moudrost otevřeného srdce i mysli, obohacuje můj život stále, vidím svět barevný, plný nekonečných možností..., svět plný lásky.... Je to krásný pocit. Děkuji vám!

S úctou a láskou, Gábinou, podnikatelka


MŮJ CHLAPEČEK SE MI VRÁTIL!

Milá Andreo,

Moc děkuji za to, že mi bylo dovoleno, aby se mé dráhy protkly s Vašimi. Mnoho těžkých událostí v našem současném životě se podařilo pochopit, rozpustit či "přepsat". Trápil mě stav mého staršího syna, kdy měl nekontrolovatelné záchvaty vzteku vyvěrající do pokusů sám sobě ublížit. Po spojení s Vámi jsme mnohé problémy úplně smazaly, mnohé přepsaly a můj chlapeček je zase "zpět". Děkuji za možnost nahlédnutí na události všedního života z obrovské perspektivy a pomoci v těžkých chvílích. Vážím si i toho, že jsem měla možnost v průběhu času s Vámi sdílet posun u našeho syna a taky podporu, pokud se něco náročného dělo. Oceňuji, že pro Vás práce s klientem nekončí "jen" prací samotnou, ale nabízíte i možnost sdílení dalšího vývoje. To mi moc pomohlo. Moci Vám sdělit, co se daří či co se ještě děje dál.

Děkuji, Romana


JAKO KDYŽ JSEM KOPAL V LIZE

Andreo, už se těším na dočištění. Už po prvním kole jsem si poslední neděli zahrál nohejbal nejlépe za posledních pár let. Při několika úderech jsem měl dynamiku pohybu jako když jsem ho kdysi kopal v lize. To byl nádherný pocit. A mám i pocit, že se mi otvírají nová poznání! Život je prostě úžasná záležitost... I díky Vám.

Oldřich, manažer


ZE ZÁPALU PLIC DO RADOSTI

Andrejko, první dojmy z Kubíčka po čištění: říkám si, jestli jsme ten start trochu nepřepálily! :) Lítal tady celý večer jak pometlo, smál se a vymýšlel neplechy Bylo vidět, že se mu zásadně ulevilo. :) Moc děkuji a budu dál informovat.

Eliška, malířka a ilustrátorka


OBJEVILA JSEM SAMU SEBE


Andreo, tak teď mi přijde, že se známe celé věky - tvoje kniha - no, ta mi tedy začala pěkně rychle měnit život. Ale co chci teď napsat je, že jsem z celého srdce vděčná, že jsem tě poznala. Pomohla jsi mi už mnohokrát za těch 6 měsíců, co se známe osobně. Nicméně tvoje včerejší čištění mých čaker, přineslo neskutečné pocity. Pocity, že je se mnou vážně všechno v pořádku, že to, že se cítím nejšťastnější, když prostě blbnu, je v naprostém souladu s mým vyšším já, s mým nastavením. Celý život mi bylo říkáno, že se mám zklidnit. Tak jsem se zklidnila. Zklidnila jsem se tak, že už jsem ani nevěděla, kdo jsem, co mě baví... No a včera se ze mě vyvalila lavina nadšení. Ano, toto jsem já! Užívat si života se vším všudy, vidět to krásné, veselé... klidně si obléct, to co cítím, i když v tom prostě podle některých nevypadám dost žensky. Ale toto jsem já. A s tím jsi mi neskutečně pomohla. Pomohla jsi mi najít svoji sílu, pomohla jsi mi překonat nejednu těžkou situaci. Ať se to týkalo vztahu či náročné situace se strachem. Oceňuji, že jsi mě vždy vyslechla, vždy jsi zareagovala velice příjemně, vstřícně, uklidnila jsi mě, když jsem potřebovala a pomohla jsi mi některou z tvých mnoha metod, což asi prostě nemá obdoby. Jsem za Tebe opravdu vděčná. A těším se na další shledání. Protože vím, že zase přijde doba, kdy mi pomůžeš.

Monika, všeho schopná Žena v tom nejlepším slova smyslu


REAKCE JEDNÉ MÉ SKEPTICKÉ KLIENTKY PO KVANTOVÉM ČIŠTĚNÍ, KDY MI KLIENTI PODÁVAJÍ INFO O VÝVOJI

Euforie zatím trvá. Měla jsem situaci, kde bych vyšilovala a znejistila, ale nestalo se. Užila jsem si to. Jen tak dál! Dám zprávy další dny. ... příští den: Ani tomu nemůžu věřit, víte? Ale euforie trvá. A moje matka řekla, že cítí jas a barvy. Jo a ještě se cítím fyzicky hezky a menší. Jsem na vlně. ... další den: Hlásím: Nálada dobrá. Jsem efektivní. Jim víc, ale vstávala jsem v 6, tak to muže být tím. Zitra už budu zase dle plánu a tabulek. :) Ale euforie zatím stále trvá!

Petra, manažerka