Reakce čtenářů na Všechno o vašem dítěti

Kniha Všechno o vašem dítěti

Je mojí druhou knihou v této řadě několika-set-stránkových knížek. :)

Maminky a mámy ji nazývají "biblí pro mámy". Najdete v ní úplně všechno, co my ženy jako mámy řešíme. Od narození našeho děťátka až do dospělosti našich dětí.

Tato kniha vyšla ve dvou vydáních, to druhé - poslední - vydalo už konečně moje nakladatelství Infonika. Na původní obálce byla tato fotografie mé dcery, kterou si mezi mnoha vybral grafik, aniž by věděl, že je to moje dcera. :)

Pokud zvažujete, jestli si ji máte pořídit, tak tady najdete reakce mých čtenářů.


Pěkný den paní Homolová,

chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou knihu "Všechno o vašem dítěti". Kniha mě nadchla a přestože má x set stran, nedala se jen tak odložit, naopak. Moc se mi líbí jak i detailně jdete až k samotnému jádru věci, což mě vždy hodně zajímá - zajímají mě hlavně příčiny, proč věci jsou jak jsou a vy toto krásně dokážete popsat. Tak ještě jednou moc děkuji za skvělou knihu a přeji vše dobré.

Jana


Nella, moje čtenářka a klientka v jednom čte :)
Nella, moje čtenářka a klientka v jednom čte :)

Milá paní Homolová.

Měla jsem zase včera v knihkupectví Kanzelsberger knižní úlet. Jako vždy, když tam zajdu. Přivezla jsem si i tu Vaši "Všechno o Vašem dítěti od početí až do dospělosti" a abych pravdu řekla, od včera jsem toho moc nenapracovala, protože v ní pořád ležím. Dokonale a přehledně zpracovaná - v tom se prostě musí orientovat i neználek. Přesně tam poznávám sebe i své blízké, najednou mi všechny knihy s podobnou tematikou přijdou jako vlažný odvar té Vaší. Vy totiž jdete všemu až na "morek kosti".

Navíc jsem zjistila, že je v ní srdíčko a Vás podpis, toho si taky cením. Hned jsem přiobjednala dalších 5 pro dcery, neteře a synovce. Řeknu Vám, tu by měl vlastnit každý mladý rodič, pak by se maminky nehroutily, že si neví s dítětem rady. Pochopily by, že tak to prostě je a věděly by, jak se svým dítětem "zacházet".

Byla jsem na Vás zvědavá..... hned jsem se podívala na Vaše stránky..... a tak jsem tam objevila, že máte novou knihu "Známe se celé věky". Těším se, až si ji pořídím, ale nejdřív přelouskám tu, co už mám.

Jako pravý blíženec mám tendenci přeskakovat z jednoho na druhé, však víte... Přeji Vám, ať se Vám dobře daří, ať jste zdravá a píšete takové úžasné knihy. A jsem ráda, že jsem na Vaši knihu náhodou narazila.


Mějte se fajn. Lenka


Takto vypadá obálka Všechno o vašem dítěti v jeho druhém vydání z edice mého vlastního nakladatelství Infonika.