COVID 19 - práce s infekcí na úrovni energetické a z úrovně vědomí


Vážení a milí,

V sekci s Prune Harris hned pod tímto textem, najdete videa s Prune Harris pro prevenci a léčbu infekce covid 19 energetickou medicínou jsem pro vás s dalšími skvělými lidmi připravila v českém znění.

Tato videa mohou pomoci ohroženým skupinám a seniorům, případně lidem, kteří už infekcí onemocněli, předejít komplikacím, ba dokonce je možné díky nim v některých případech zabránit i tomu nejhoršímu.

Proto videa šiřte a posílejte dál,

s Láskou Andrea Homolová

Prune Harris - speciální ošetření pro infekci koronavirem

Prune Harris, moje úžasná učitelka energetické medicíny, prodělala infekci koronavirem. Od narození vidí energie, tak jako každý člověk vidí fyzický svět.

Mohla tak pozorovat, co se v těle při infekci děje a jak reagují plíce, orgány spojené s imunitním systémem a sestavila na základě toho velmi účinné speciální ošetření. Jedním z nich je i soubor ošetření, které v člověku aktivují léčivé síly z těch nejhlubších úrovní našeho energetického systému.

Cvičte je při prevenci jednou nebo 2x denně, jste-li už nakažení, pak několikrát denně.

Za česky namluvenou verzi videí a za skvělou spolupráci děkuji samozřejmě na prvním místě Prune Harris, dále Pavlíně Fojtíkové a jejím dětem, Vláďovi Slezákovi, Ivaně Jirešové, Martině Včelákové.


PRUNE HARRIS - 1. VIDEO V ČEŠTINĚ

Cvičení, které Prune doporučuje jako úplně nejdůležitější při prevenci i při infekci covid 19 - posiluje imunitu a odolnost a sílu plic

PRUNE HARRIS - 1. VIDEO V ANGLIČTINĚ


PRUNE HARRIS - 2. VIDEO V ČEŠTINĚ

Další cviky pro posílení plic a imunity v období infekce koronavirem

PRUNE HARRIS - 2. VIDEO V ANGLIČTINĚ


PRUNE HARRIS - 3. VIDEO V ČEŠTINĚ

Při tomto cvičení uvolˇňujete léčivé síly z nejhlubších úrovní svého energetického jádra

PRUNE HARRIS - 3 VIDEO V ANGLIČTINĚ

TOTO OŠETŘENÍ JE NESMÍRNĚ MOCNÉ:

Uvolněte při něm léčivé síly, které jsou uloženy v nejhlubších úrovních našeho energetického systému:

Cvičení zvláště vhodné, když už se necítíte dobře. Ošetření můžete provádět i v leže v posteli (podložte si ruce polštáři), a čím častěji, tím lépe, klidně i po dobu 20 minut. Spojte palec a prostředníček s ukazováčkem a položte ho cca 2 až 3 cm pod svůj pupík. Na tomto místě se napojujete doslova na baterii, zdroj své životní energie na tzv. první dantien. Stejnou "špetku" z prstů umístěte do středu své hrudní kosti (přibližně na úrovni bradavek). Tady se připojujete na druhý dantien, který pomůže energii, kterou aktivujeme ve spodním dantienu, rozšířit do celého těla avšech orgánů. Je to také místo, které aktivuje brzlík, který je pro náš imunitní systém nepostradatelný. Po několika minutách (čím déle, tím lépe) přesuňte špetku z druhého dantienu do středu svého hrdla, místo, kde muži mají ohryzek. Tady spojujeme toto moře energie se štítnou žlázou, která má za úkol udržovat v našem systému energetickou rovnováhu a toto ošetření navozuje harmonii v celém vašem energetikém systému. Opět, čím déle tím více. Zhluboka při tom dýchejte a vydechujte. A poslední přemístění ruky, která při tomto ošetření mění pozice, si stiskněte mezi prsty (palec a prostředník) kořen nosu, kde se nos napojuje na čelo a ukazováček jemně tiskněte na třetí oko. Tady se napojujete na své energetické jádro, které vede centrem vašeho těla a které je známé pod názvem hara nebo sushumna nadi, které je tím nejmocnějším místem našeho energetického systému. Pokud máte v tuto chvíli bolest hlavy, nejdříve si udělejte ošetření z předchozího videa (hluboká masáž akupunkturního bodu tlustého střeva 4), pak toto šetření půjde mnohem hlouběji do vašeho energetického jádra. Zakončete posledním ošetřením - položte okraj dlaně ke kořeni nosu a prsty nechte spočinout na hlavě přirozeně tam, kam dosednou. Tady na dalších úrovních uvolňujete ze svého systému tuto hlubokou léčivou energii, která vyvěrá z nejhlubších úrovní vaeho energetického systému. Pokud máte možnost takto ošetřit nemocné, kteří jsou v těžkém stavu, neuvěřitelným způsobem jim pomůžete infekci zvládnout. Držte se!


POSILTE SVŮJ ORGANISMUS I HARMONIZACÍ SVÝCH ČAKER

Pokud vás tento meditační nástroj zaujal, přidala jsem hned pod něj další nahrávku, která se v tomto období také výborně hodí. Je to rezonanční nahrávka, kterou Jonathan Goldman vytvořil pro čištění čaker. Čakry totiž ovlivňují zdraví našich orgánů a vůbec celého těla. A samozřejmě i duše. Já ji používám pravidelně, sama pro sebe i s klienty a mám ji moc ráda.

Podpora imunitního systému a EM pole srdce od Jonathana Goldmana

Jonathan Goldman je světově uznávanou autoritou v oblasti léčení zvukem a energetickými frekvencemi. I on vytvořil nástroj, který nám v této náročné době pomůže posílit nejen náš imunitní systém, ale také sílu elektromagnetického (EM) pole našeho srdce, které se spolupodílí na vytváření našeho biopole nebo chcete-li aury. Energetická medicína ví, že první obranný štít, na který narazí nejen toxiny energetické, ale i bio-chemické včetně virů a bakterií, které přicházejí zvenčí, je právě naše energetické pole. Pokud je vaše aura oslabená, pak jste náchylní vůči všemu, co přichází z vnějšího prostředí. Nahrávka současně harmonizuje srdeční čakru a mocně propojuje naše srdce s mozkem a vytváří tak synergický a harmonicky sladěný systém, který pracuje v souladu a ve vzájemné podpoře.

Pokud nemluvíte anglicky, toto je stručný návod Jonathana, jak s nahrávkou spolupracovat, abyste podpořili její účinnost:

Dýchejte pomalu a zhluboka, po každém nádechu na chvíli zadržte dech (4 sekundy) a tento typ dýchání si udržte po celou dobu meditace. Začněte myslet na něco, co ve vás vyvolává pocit vděčnosti, může to být člověk, kterého milujete, krásný zážitek, třeba západ slunce nebo zvuk mořských vln. Cokoli. Prociťujte jeho krásu ve svém srdci, vděčnost za něj a stále dýchejte popsaným způsobem a představujte si, že váš dech prochází vaším srdce, dovnitř i ven. Dýchání srdcem velmi mocně aktivuje EM vašeho srdce a tento proces mnohonásobně podpoří ještě hláska "ááá", která nahrávkou zní. Stále dýchejte stejným způsobem, udržujte ve svém srdci hlubokou vděčnost a soustřeďte se na to, jak se pole vašeho srdce rozšiřuje a začíná zářit, a jak prostupuje každou buňku vašeho těla a posiluje váš imunitní systém a harmonizuje vaši srdeční čakru a otvírá ji.


Koronavirus a strach

Nákaza koronaviru nám otvírá možnost vyléčit obrovská stará traumata a psychické rány ve velkých hloubkách naší duše jednou provždy.

Co to znamená se dočtete v článku, který jsem pro vás napsala. Protože je 8-stránkový, je ke stažení zde a můžete jej šířit v tomto formátu dál.


Tato epidemie nás vyzývá k tomu, abychom překročili hranice svého na sebe zaměřeného osobního pohodlí a svobody, abychom prokázali vyšší stupeň svého lidství, když přijmeme nutná omezení k ochraně těch slabších a ohrožených.

To, jak se k tomuto dění postavíme jako lidstvo i jako jednotlivci, se otiskne do informační sítě Vesmíru a určí náš další vývoj. Přesně podle rčení:

"Směr cesty, kterým se vydáváš, určuje cíl, ke kterému dospěješ."

Připravila jsem pro vás kompilát, jak posílit svůj imunitní systém pomocí energetické medicíny a jak pracovat na svých nastaveních svým vědomím a/nebo jinými metodami, které umožní tento protokol využít. Cvičte je vy sami nebo je pošlete dál těm, kteří to potřebují.

KE STAŽENÍ:

Koronavirus pro nás má vzkaz

Vážení a milí, ocitáme se v ohnisku dění, které je ohrožující pro ty, kteří jsou oslabení nebo starší a pro ostatní z nás je přinejmenším omezující.

Citlivější z vás určitě vnímají vlny strachu, paniky, které začínají obklopovat planetu Zemi více, než tomu bylo před tím. Mají různé formy. Jsou zjevné a jasné, ale projevují se i jako bezohlednost, hra na hrdinství a podobně.

Podle informací stáhnutých z nejvyšších portálů Ducha, je tento virus kódován v pocitech "být chycen v pasti". Celý svět prochází hlubokou proměnou a my se cítíme uvězněni ve starých strukturách vědomí, které žijí prostřednictvím starých sociálních systémů a struktur naší společnosti, udržované těmi, kteří zatím vývojově nedospěli k dalšímu posunu. To je základní kód tohoto viru.

To, co se odehrává, nám ukazuje, jak jsou struktury našeho lidského společenství křehké a jak moc je důležité si neustále uvědomovat, že jsme všichni součástí jednoho obrovského celku, který je propojen nejen na viditelných, ale i na neviditelných, a mnohdy i zcela nepředstavitelných úrovních, kam naše vědomí nepronikne ani v těch nejdivočejších představách.

Proto je třeba, abychom se naučili myslet na ty druhé, slabší a méně zdatné, a byli ochotni přistoupit na určitá omezení právě proto, abychom jim poskytli ochranu, protože i oni jsou součástí této křehké rovnováhy, kterou všichni společně vytváříme.

Jak se k této situaci každý jednotlivec postaví, ovlivní zásadním způsobem osobní budoucnost každého z nás na úrovních, které byste s tímto děním nikdy nespojovali.

Jsme všichni jeden obrovský tým, tak pojďme táhnout za jeden provaz. :)