Chcete se ke mně objednat?

"Všichni děláme chyby, procházíme těžkými časy a krizemi, a někdy i litujeme své minulosti. Nejste ale svými chybami a omyly, nejste žádnou ze svých krizí. Stojíte TADY a TEĎ se vší svou vnitřní sílou udělat první krok a změnit svou budoucnost."

STEVE MARABOLI


Těší mne vaše důvěra a ráda vám pomohu v tom, co řešíte nebo v tom, co vás trápí.

Hned pod tímto textem můžete vyplnit online formulář pro zaslání dat potřebných ke konzultaci.

Společně se budeme vaším tématem zabývat do hloubky. Překročíme při tom hranice vašeho individuálního nastavení a souvislosti vašeho osobního tématu budeme hledat i ve vašem rodovém poli. Proto od vás potřebuji i data narození vašich rodičů a prarodičů.

Až odešlete tento formulář s daty, dostanete se k rezervačnímu kalendáři. Tam zvolte službu, o kterou máte zájem. Tak se dostanete do kalendáře.

Vyberte si datum, které se vám hodí, a které je volné, a vyplňte objednací formulář v kalendáři.

Konzultace i práce se mnou probíhají na dálku nebo osobně, více informací o jejich průběhu najdete zde.

"Změna je základním zákonem života. Ti, kteří zůstávají stále ve své minulosti, promeškají svoji budoucnost."

JOHN F. KENNEDY

Online formulář pro zaslání dat ke konzultaci

Abych vám mohla pomoci nebo abychom spolu mohli vaše téma posunout, potřebuji vaše data, přesně tak, jak je specifikuji na začátku této stránky nebo o kousek níže ve formuláři.


Poté, co jste vyplnili a odeslali formulář se všemi daty potřebnými ke konzultaci, zarezervujte si prosím datum a čas konzultace v mém rezervačním kalendáři o kousek níže.

Každý z nás může onemocnět nebo se může stát, že potřebuje být v čase domluvené konzultace na jiném místě. Pokud tato situace nastane, prosím dejte mi vědět co nejdříve, abych mohla náš čas nabídnout někomu jinému, protože na konzultaci se mnou čeká mnoho lidí. Pokud zavoláte pár hodin předem, už to nestihnu. V takovém případě jsem proto nucena vám naúčtovat poplatek ve výši 100% ceny konzultace. Omluvy tedy příjímám nejpozději 24 hodin předem.

DĚKUJI VÁM!


INFORMACE PRO NOVÉ KLIENTY

Pokud ke mně přicházíte poprvé, zarezervujte si vždy službu "Konzultace".

První konzultace probíhá VŽDY na dálku a to po telefonu. (Telefonuji vám já.) Na dálku probíhá proto, že pracuji v napojení na klienta a současně dostávám data z jiných úrovní, což vyžaduje hluboké soustředění. Protože se dotýkáme velmi osobních, citlivých a mnohdy zranitelných témat, klienti mají tendenci se "ošívat" neboli různým způsobem uvolňovat své napětí a tím narušují mé soustředění . Vyřešila jsem to právě tím, že jsme od sebe takto odděleni.

Pro konzultaci si prosím zvolte čas, kdy budete moci být zcela nerušeni - to jest, kdy nebudete čekat, že vám někdo za zády otevře dveře, že vás bude potřebovat nebo že by mohl náš rozhovor poslouchat, protože se za takových okolností automaticky uzavřete. Naše společná práce se totiž neodehrává pouze na úrovni vědomé, kdy pojmenováváme vaše témata, ale současně na vás pracuji energeticky.!!! PRO MÉ PRAVIDELNÉ KLIENTY !!!

Při vyplňování rezervačního formuláře v kalednáři uvádějte prosím celé své jméno - křestní jméno i příjmení! Pokud uvedete jen křestní jméno, nevím, o kterou Pavlu, Zdenu či Jitku, nebo Petra, Honzu... a tak dále, se jedná! :) Díky a těším se na každého z vás! :)

Také není třeba, abyste znovu vyplňovali svá osobní data.

Stejně tak, pokud spolu pracujeme pravidelně, nezapomeňte si včas zajistit další termíny.Reakce klientů na naši společnou práci a její výsledky najdete ZDEPOKUD MÁTE ZÁJEM POUZE O DIAGNOSTICKÉ SEZENÍ PRO ZÍSKÁNÍ ODPOVĚDÍ NA SVOJE PROČ A CHCETE ZNÁT PROTOKOL, JAK S DANOU TÉMATIKOU SAMOSTATNĚ PRACOVAT, A NECHCE SE VÁM ČEKAT NA TERMÍN ROK, ZAREGISTRUJTE SE V ONLINE FORMULÁŘI O NĚCO VÝŠ NA TÉTO STRÁNCE BEZ REZERVACE KONKRÉTNÍHO DATA A JÁ VÁM NABÍDNU TERMÍN, POKUD SE OMLUVÍ KLIENT Z OBJEDNANÉHO TERMÍNU.


REZERVAČNÍ KALENDÁŘ

V kalendářI o kousek níže si vyberte datum a čas své schůzky.

Protože se jedná o vzdálené termíny, zaznamenejte si prosím vybraný termín do diáře a v případě, že byste chtěli svůj termín zrušit, dejte mi vědět včas. Děkuji!


Po odeslání registrace obdržíte její potvrzení emailem.


Těším se na vás! :)V případě, že by nefungoval rezervační kalendář nahoře, můžete použít k objednání tohoto tlačítka:"Proč poměřovat vlastní úspěch podle měřítek společnosti, když si můžete vytvořit svou vlastní definici úspěchu?"
                                                                                                                                                            ROBIN SHARMA