Vánoční dárek pro tebe! Sezení u Andrey Homolové - trvání 1 hodina (+30 min příprava)

Vánoční dárek pro tebe!

Několik klientů mi o těchto vánocích napsalo, že by chtěli obdarovat své blízké konzultací u mě, a jestli bych jim mohla poslat dárkový poukaz. Protože nedělám svoji práci jako byznys, obchodní poukaz jsem neměla. Ale moje skvělá grafička a programátorka Viktorie, je vykouzlila během chvilky, a tak je mohu nabídnout i vám, pokud byste o ně měli zájem, protože je to vlastně hezký nápad na vánoční dárek. Protože poznat sám sebe, síly, které v nás působí, je jedinou možnou cestou ke štěstí, ke zdraví a k naplnění.

Verze poukazu, kterou jste si právě otevřeli, představuje sezení u Andrey Homolové v trvání 1 hodina (+30 min přípravu, během které si načítám a propojuji souvislosti nastavení mého klienta s rodovým polem matky i otce a prarodičů z obou linií a současně se připravuji na zadání klienta, pokud nějaké přo rezervaci zadá.)

Andrea Homolová se podílí na tomto dárku slevou 300 Kč z 30 min přípravy.

Pokud si chcete zvolit sezení o délce 1 hod, napište mi do emailu jméno a telefon osoby, kterou chcete obdarovat a já pro ni zaregistruji speciální termín v odpoledních hodinách, o kterém vás budu informovat.

Konzultace trvající 1 hodinu probereme všechna základní nastavení, zdroje potíží a výzev v tomto životě obdarovaného, ale i jeho darů a talentů. Podíváme se krátce i na stávající vývojové procesy, kterými právě prochází a které ho čekají během příštího roku.

Současně vás žádám, abyste zde https://www.andreahomolova.com/objednejte-se/ vyplnili v okýnku k tomu určeném následující informace pro naši práci:

- datum a přesný čas narození toho, koho obdarováváte  a to ve formátu, např. 6.7 .1965, 13:05

- plus data obou jeho rodičů (bez času narození)

- plus data obou prarodičů (bez času narození) 

Budeme-li řešit i jeho partnerství nebo děti, pak uveďte i data partnera nebo dětí, v tomto případě pokud možno s přesným časem narození.

Na tomto webu je možné platit jen bankovním převodem. Proto vás požádám, abyste po odeslání objednávky převedli platbu na tento účet: 115-8178050247/0100. Jako variabilní symbol uvěďte číslo objednávky. Děkuji.

Na tomto webu je možné platit jen bankovním převodem. Proto vás požádám, abyste po odeslání objednávky převedli platbu na tento účet: 115-8178050247/0100. Jako variabilní symbol uvěďte číslo objednávky. Děkuji.

Po připsání platby na účet vám poukaz zašlu emailem. Budete si ho moci vytisknout a obdaorvanému předat. Případně můžeme poukaz poslat obdarovanému speciálním slavnostním emailem.

V případě zájmu je po domluvě možné, abychom poslali poukaz poštou obdarovanému za příplatek 250 Kč.

Dejte nám prosím vědět v objednávkovém formulář, kterou variantu dodání si zvolíte.

Přeji vám krásné a požehnané vánoce!

2 700,00 Kč