Vánoční dárek pro tebe! Sezení u Andrey Homolové - trvání 2 hodiny (+30 min příprava)

Vánoční dárek pro tebe!

Několik klientů mi o těchto vánocích napsalo, že by chtěli obdarovat své blízké konzultací u mě, a jestli bych jim mohla poslat dárkový poukaz. Protože nedělám svoji práci jako byznys, obchodní poukaz jsem neměla. Ale moje skvělá grafička a programátorka Viktorie, je vykouzlila během chvilky, a tak je mohu nabídnout i vám, pokud byste o ně měli zájem, protože je to vlastně hezký nápad na vánoční dárek. Protože poznat sám sebe, síly, které v nás působí, je jedinou možnou cestou ke štěstí, ke zdraví a k naplnění.

Verze poukazu, kterou jste si právě otevřeli, představuje sezení u Andrey Homolové v trvání 2 hodiny (+30 min přípravu, během které si načítám a propojuji souvislosti nastavení mého klienta s rodovým polem matky i otce a prarodičů z obou linií a současně se připravuji na zadání klienta, pokud nějaké přo rezervaci zadá.)

2 hodinová práce s klientem nám umožní se pustit do větších hloubek či ke kořenům jeho potíží a výzev v tomto životě, ale i jeho darů a talentů. Dále vzniká prostor nejen popsat jednotlivá nastavení, ale naučit klienta i různé techniky a metody, jak s negativními programy a nastaveními, resp. emocemi a energiemi pracovat.

Andrea Homolová se podílí na tomto dárku slevou 500 Kč z 30 min přípravy.

Pokud je vaší volbou sezení o délce 2 hod, zaregistrujte si termín pro člověka, kterého chcete obdarovat na https://www.andreahomolova.com/objednejte-se/.

POZOR! Neuvádějte při rezervaci termínu jeho email, ale svůj vlastní. Jinak byste mu dárek prozradili! :)

Do poznámky při rezervaci napište DÁRKOVÝ POUKAZ, abych si termín pohlídala a dala pak vašemu obdarovanému vědět pár dnů před termínem, aby s termínem počítal.

Současně vás žádám, abyste v registračním formuláři vyplnili v okýnku k tomu určeném následující informace pro naši práci:

- datum a přesný čas narození toho, koho obdarováváte a to ve formátu, např. 6.7 .1965, 13:05

- plus data obou jeho rodičů (bez času narození)

- plus data obou prarodičů (bez času narození)

Budeme-li řešit i jeho partnerství nebo děti, pak uveďte i data partnera nebo dětí, v tomto případě pokud možno s přesným časem narození.

Na tomto webu je možné platit jen bankovním převodem. Proto vás požádám, abyste po odeslání objednávky převedli platbu na tento účet: 115-8178050247/0100. Jako variabilní symbol uvěďte číslo objednávky. Děkuji.

Po připsání platby na účet vám poukaz zašlu emailem. Budete si ho moci vytisknout a obdaorvanému předat. Případně můžeme poukaz poslat obdarovanému speciálním slavnostním emailem.

V případě zájmu je po domluvě možné, abychom poslali poukaz poštou obdarovanému za příplatek 250 Kč.

Dejte nám prosím vědět v objednávkovém formulář, kterou variantu dodání si zvolíte.

Přeji vám krásné a požehnané vánoce!

4 500,00 Kč